Okunma

Et Yiyen Saat


06 Temmuz 2009 Pazartesi 07:44
Et Yiyen Saat

Size yaşamı zindan eden sineklerden kurtulmanın belki de en enteresan yolu karşınızda. İki çılgın İngiliz tasarımcı, James Auger ve Jimmy Loizeau tarafından prototipi üretilen bu cihaz, öldürdüğünüz sineklerin boşa gitmesini önlüyor.

Sürekli dönen bir yapışkan bant ve LCD ekrandan oluşan bu cihaz, yakaladığı sineklerden enerji üretiyor. Yapışkan banta yakalanan sinekler cihazın “sindirim” bölümüne düşüyorlar. Burada gerçekleşen kimyasal reaksiyon sayesinde üretilen enerji LCD ekran üzerindeki saatin çalışmasına ve yapışkan bantın dönmesine yetecek kadar enerji üretiyor.

Bundan sonra sinirinizi bozan sinekleri öldürdüğünüzde onları enerji kaynağı olarak kullanabileceğinizi aklınızdan çıkarmayın.

:: Bu ürünün evinizde bulunmasını ister miydiniz?

 
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

6 yorum - “Et Yiyen Saat”

 1. SDN Okuru dedi ki:

  yahu iyide bu saatin calismasi icin dakkada 3-5 sinek atmak gerekiyor olsa gerek. LCD ekran’in enerjisi, Bandi ceviren motorun enerjisi, Sinegi enerjiye donusturen zimbirtinin enerjisi. bence baya bi enerjiye gerek oldugu icin avuc avuc sinek atmak gerekiyor olsa gerek

 2. SDN Okuru dedi ki:

  sinekten yağ çikarmak diye buna denir

 3. SDN Okuru dedi ki:

  ne ***** bir buluş.İnsanlar neler ***** sen nelere kadirsin..Vay be.

 4. SDN Okuru dedi ki:

  İyiymiş ya 🙂

 5. SDN Okuru dedi ki:

  !

 6. SDN Okuru dedi ki:

  matrix gerçek oluyor, insanlarıda pil gibi kullanacaklar 🙁

" Et Yiyen Saat konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Et Yiyen Saat ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Et Yiyen Saat ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "