Okunma

Etkinliklere Dosya Ekleyin


09 Şubat 2009 Pazartesi 11:00
Etkinliklere Dosya Ekleyin

Google Apps kullanıcıları bundan böyle Google Dokümanları veya Picasa Web Albümleri’nden Google Takvim etkinliklerine ekleme yaparak, aktivitelerini daha iyi anlatabilecek.

Açıklama satırının hemen altında yer alan Google dokümanı ekleme tuşu, Picasa veya Dokümanlar içerisinden dosya çekmeyi mümkün kılacak. Şimdilik sadece Google Apps kullanıcılarına sunulan bu özellik, umuyoruz yakın zamanda tüm Google Takvim hesaplarında uygulamaya geçer.

:: Google Apps kullanıyor musunuz?

Bilgi İçin : Google Apps
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Etkinliklere Dosya Ekleyin konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Etkinliklere Dosya Ekleyin ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Etkinliklere Dosya Ekleyin ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "