Evden çalışanlar için altyapı hizmetleri


26 Mart 2020 Perşembe 18:56
Evden çalışanlar için altyapı hizmetleri

Son zamanlarda neredeyse tüm dünya evden çalışma sistemine geçmiş durumda. Hal böyle olunca altyapı hizmetlerinin önemi çok daha ön plana çıkıyor. Güzel Hosting de işini dijital ortama taşımak isteyenler için gerekli altyapı hizmetiyle karşımıza çıkıyor. Peki, Güzel Hosting altyapı hizmetleri arasında neler var?

Güzel Hosting altyapı hizmetleri

Başta da söylediğimiz gibi neredeyse tüm dünyada evden çalışıyor. Bu da önemli altyapı sorunlarını beraberinde getirebilir. Bu yüzden ShiftDelete.Net’in de hosting şirketi olan Güzel Hosting’in hizmetlerine bir göz atmanızda fayda var.

İşletmeniz için kurumsal e-mail hizmeti sunan şirket, kullanıcının kişisel ya da paylaşımlı takvimler oluşturmasına ve tüm cihazlarıyla senkronize etmesine izin veriyor. Kurumsal e-mail hizmeti için buraya tıklayabilirsiniz.

Ekibinizle paylaşacağınız takvim ile uzaktan toplantılarınızı ve faaliyetlerinizi organize etmek çok daha kolay olacaktır. Ayrıca gerek kişisel gerek paylaşımlı yapılacaklar listeleri oluşturabilir ve ekibinizle uyum içinde çalışabilir, tüm işlerinizi ekip olarak kolayca organize edebilirsiniz.

Bir diğer hizmet ise Private Cloud hizmetleri. Böylece ofis bilgisayarlarında çalıştırılan programlar cloud’a taşınabiliyor. Bu da her yerden erişim imkanı sağlıyor. Bu hizmete göz etmek için de buraya tıklayabilirsiniz. Ek olarak, VPN hizmeti satın alarak özel bir ağ oluşturmak da mümkün.

Eğer işletmenizin bir web sitesi yok ise, kolay web sitesi yapıcı hizmeti ile çok düşük maliyetlerle kendi web sitenizi kendiniz hazırlayabilir, işletmenizin ürünlerini tanıtabilir ve satışını yapabilirsiniz. Yüzlerce şablon içinden kendinize uygun şablonu seçerek düzenlemeye başlayabilir ve işletmeniz için kolayca web sitesi hazırlayabilirsiniz. Hizmetin detayları için buraya.

Güzel Hosting; alan adları, SSL sertifikaları ve lisans hizmetleri gibi, doğrudan yurtdışından döviz ile alınan hizmetler hariç, tüm hizmetleri Türk Lirası üzerinden ücretlendiriyor. Bu sayede, uzaktan çalışmak için gerekli araçları alırken, döviz ile ödeme yapmak zorunda kalınmıyor ve her ay ödenecek tutar TL olarak belli oluyor.




yazarHazal Orta

2012 yılında editörlük kariyerine başlayan yazarın yolu yakın zamanda ShiftDelete.Net ile kesişti. Teknoloji gündemini yakından takip eden yazar, Türkiye ve dünya gündeminde yaşanan teknolojik gelişmeleri okurlara aktarıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Abone ol
Bildir
guest
1 Yorum
Dahili geri bildirimler
Tüm yorumlar
Teknoloji Dostu
Teknoloji Dostu
9 ay önce

Sizin sayenizde firma ile tanıştım. Gayet iyi hizmet veriyorlar. Teşekkürler

" Evden çalışanlar için altyapı hizmetleri konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Evden çalışanlar için altyapı hizmetleri ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Evden çalışanlar için altyapı hizmetleri ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 Logitech M190 mouse inceleme Logitech M190 mouse inceleme
  2. 2 AirPods Pro rakibi Jabra Elite 85T incelemesi AirPods Pro rakibi Jabra Elite 85T incelemesi
  3. 3 M1 işlemcili Mac mini kutusundan çıkıyor M1 işlemcili Mac mini kutusundan çıkıyor
  4. 4 Türkiye'de ilk! Galaxy S21 Ultra kutu açılımı Türkiye'de ilk! Galaxy S21 Ultra kutu açılımı
  5. 5 QCY T5 Bluetooth kulaklık incelemesi QCY T5 Bluetooth kulaklık incelemesi
  6. 6 Uygun fiyatlı realme Watch S kutusundan çıkıyor! Uygun fiyatlı realme Watch S kutusundan çıkıyor!
  7. 7 Tuzla Teknoloji Müzesi'nde tarihe tanıklık ettik Tuzla Teknoloji Müzesi'nde tarihe tanıklık ettik
  8. 8 SDN ofisi parayı ne yapıyor? SDN ofisi parayı ne yapıyor?
  9. 9 Dünyanın en büyük AirPods'u kutusundan çıkıyor! Dünyanın en büyük AirPods'u kutusundan çıkıyor!
  10. 10 Facebook hem kabul etti hem 'tehdit' etti Facebook hem kabul etti hem 'tehdit' etti