Okunma

Evden Her Yöne Hesaplı Tarifeler


16 Temmuz 2014 Çarşamba 07:52
Evden Her Yöne  Hesaplı Tarifeler

Türk Telekom yeni tarifeleri ile avantajlı teklifler sunmaya devam ediyor. Müşterilerine ihtiyaç duydukları tüm iletişim hizmetlerini en yüksek kalite ve katma değerle sunan Türk Telekom, mutluluğu evinize taşıyor.

Yeni tarifeleri ile Türk Telekom müşterileri ev telefonu üzerinden uygun fiyatlarla her yöne konuşma imkanı yakalıyor. Eko Paket ve Maksi Paket tarifelerini kullananlar şehiriçi, şehirlerarası, milletlerarası 1. kademe sabit hatları ve yurtiçi GSM aramalarını avantajlı bir şekilde yapıyor.

Yeni Türk Telekom aboneleri ev telefonlarından dilediklerini Eko Paket ile 29,90 TL’den, ve Maksi Paket ile ise 39,90 TL’den başlayan fiyatlarla arıyor. Maksi Paket tarifesini seçen Türk Telekom müşterileri 1000 dakika, Eko Paket’i seçenler ise 500 dakika her yöne ücretsiz konuşma şansı yakalıyor.

:: Bu kampanya ile evde ev telefonu kullanımının artacağını düşünüyor musunuz?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Evden Her Yöne Hesaplı Tarifeler konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Evden Her Yöne Hesaplı Tarifeler ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Evden Her Yöne Hesaplı Tarifeler ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "