Okunma

Evernote’tan Yeni Ürünler


17 Eylül 2012 Pazartesi 11:30
Evernote’tan Yeni Ürünler

Evernote geride bıraktığımız Ağustos ayında oldukça yoğun bir ajandaya sahipti. Öncelikle Moleskine firması tarafından hazırlanan Evernote Smart Notebook‘u tanıttılar, ardından da yenilenen servislerini tüm dünyaya duyurdular.

Smart Notebook’un özelliği fiziksel yazı ile tuttuğunuz notları, iOS uygulaması Page Camera ile direkt olarak telefonunuza aktarabilmeniz.

Smart Notebook’un haricinde Evernote Business adlı hizmeti Aralık ayında hizmete sokmayı planladığını açıklayan Evernote firması, zaten iş dünyasında oldukça fazla kullanılan programı bir adım ileri taşımayı hedefleriklerini belirttiler. Yeni paylaşım ve izin kontrolü özellikleri dikkat çekiyor.

Dünya üzerinde 15.000’den fazla geliştiricinin Evernote’u daha da kullanışlı hale getirmek için ek uygulamalar geliştirdiğini belirten firma, Evernote Trunk adlı yeni servisi ile bu uygulamalara artık çok daha kolay ulaşmanızı sağlamayı hedefliyor.

Bunların haricinde Evernote‘ta bulunan içeriklerin sayısının artırılacağı, Chrome ile birlikte çok daha etkili bir performans için internette bulunan tüm içeriği görüntüleyebilme imkanı sunulması gibi hizmetler de bu yıl içerisinde aktif hale getirilmiş olacak.

:: Evernote’un yeniliklerini nasıl buldunuz?
yazarHakan Sülün

Üniversite yıllarında haber yazarak teknoloji basısına adım atan Hakan, bir anda kendini donanım incelemeleri yaparken buldu. Zamanla teknolojinin bağımlısı oldu ve kendini bu yola adamaya karar verdi ancak artık Bodrum'da yaşadığından deniz kenarında güneşlenirken yazabiliyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Evernote’tan Yeni Ürünler konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Evernote’tan Yeni Ürünler ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Evernote’tan Yeni Ürünler ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "