Okunma

EVGA Intel İşbirliği


12 Haziran 2009 Cuma 12:33
EVGA Intel İşbirliği

Intel’in uzun süredir üzerinde çalıştığı Larrabee grafik işlemcisi ekran kartı üreticilerine de dağıtılacak. Bu işlemci ATI ve Nvidia’nın da yaptığı gibi çeşitli iş ortaklarına verilecek. Bu esasında çok da yeni bir olay değil. Çünkü böyle bir pazarda güçlü iş ortaklarına mutlaka ihtiyaç duyuluyor.  

Intel, Larrabee grafik işlemcisi için iş ortakları arıyor.

Bu iş ortaklarından biri Nvidia ile yakın bir ilişki içinde olan EVGAEVGA bundan sonra Intel’in Larrabee grafik işlemcilerini ekran kartlarında kullanacak. Nvidia’nın böyle bir olayda nasıl tepki vereceğini henüz kimse bilinmiyor. Fakat bilinen şu var ki, Intel ile EVGA yakınlaşması kesin bir anlaşmaya oturmuş değil.

:: Intel’in hangi üreticilerle anlaşmasını istersiniz?
yazarSDN Yazarı

Akıllı telefon, tablet, taşınabilir bilgisayar, mobil uygulamalar, donanım incelemeleri ve haberleri; kısaca Türkiye'nin en iyi teknoloji sitesi!
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" EVGA Intel İşbirliği konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere EVGA Intel İşbirliği ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda EVGA Intel İşbirliği ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "