Okunma

Evleaks için Bağış Kampanyası


05 Ağustos 2014 Salı 15:30
Evleaks için Bağış Kampanyası

Sızıntıları sayesinde haber sektöründekilerin 2 yıldır ekmeğini yediği @evleaks geçtiğimiz gün sürpriz bir karar alarak sızıntılarına noktayı koyduğunu açıklamıştı. Bu zamana kadar sızdırmış olduğu “her şey” doğru çıkan @evleaks için indiegogo sitesi üzerinden bağış kampanyası düzenlendi.

Hedefi 100.000 dolar olan bu kampanya için şimdiden 3.500 dolardan fazla bağış toplanmış durumda. Bu ilginç kampanya tam 45 gün boyunca devam edecek.

Bağışlar @evleaks’e

Eğer siz de @evleaks’in sızıntılarını beğeniyor ve teşekkür için ufak da olsa bir bağış yapmak istiyorsanız buradan siteye ulaşabilir ve ödeme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Teknoloji dünyasının @evleaks gibi sızıntı kaynağını kaybetmesi kötü bir durum oldu. Tabii @evleaks’in emekliye ayrılışı Samsung, HTC, Sony, Nokia, LG ve HP gibi firmaların zil takıp oynamasına neden olmuştur.

:: Evleaks’e bağış yaptınız mı?

yazarEnder Öztürk

Teknoloji ile çocukluğundan beri ilgilenen Ender, kendini mobil, yazılım, donanım ve oyun alanında yetiştirmiştir. Ender, teknoloji dünyasındaki güncel haberleri ShiftDelete.Net okurları ile buluşturuyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

4 yorum - “Evleaks için Bağış Kampanyası”

 1. SDN Okuru dedi ki:

  Aylar önce meydana gelen sızıntılar, firmaların işine yarıyordu. Gelen olumlu yada olumsuz eleştirilere karşı telefonda belli değişikliklere gidiyorlardı bence. Ben her zaman sızan telefonların markaların kendi isteklerinden dolayı sızdığını düşüyorum. Örneğin bir otomobil markasının tasarım stüdyosuna telefonla yada görüntü kaydeden bir cihazla giriş yapılamaz. Çünkü tasarım aşamasında otomobilin fotoğraflanmasını istemezler. Zamanında BMW, bir mühendisinin tasarım aşamasındaki aracın fotoğraflarını Mercedes-Benz’e sızdırdığı için işine son vermiştir ve tasarımı çöpe atıp baştan tasarım yapmıştır.

 2. SDN Okuru dedi ki:

  sızıntılar büyük firmaların işine geliyor bence.

 3. SDN Okuru dedi ki:

  Anlaşıldı; Evan yine Angara pavyonlarına düşmüş, haliyle iliğine kadar sömürmüşler. O da:
  -“Herkes bir lira verse…” kampanyasını duymuş olacak ki, leaksa iflas bayrağını çekmiş bu kampanyayla yattığım yerden para kazanırım mantığını pekiştirmiş.

 4. SDN Okuru dedi ki:

  Bisey diyecektim ammmma demeyim simdi ….

" Evleaks için Bağış Kampanyası konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Evleaks için Bağış Kampanyası ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Evleaks için Bağış Kampanyası ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "