Okunma

Exper ile Office Uygulamaları


21 Aralık 2011 Çarşamba 10:31
Exper ile Office Uygulamaları

Exper bilgisayarlar ile gelen Microsoft Office 2010 yazılımı içerisinde bulunan Word veya PowerPoint ile hızlıca fotoğrafları düzenleyip geliştirebilirsiniz.

Her türlü çalışmanızda yaratıcılığınızı sonuna kadar kullanabileceğiniz hazır şablonlar ve çeşitli efektler ile Office yazılımlarını kullanırken daha kolay ve pratik bir şekilde çalışabilirsiniz.

Günlük ofis yazılımlarının kullanımı için yeterli performansı sunan Exper bilgisayarlar ile Word 2010‘dan veya PowerPoint 2010‘dan çıkmadan kırpma, parlaklığı ve karşıtlığı denetleme, netleştirme veya bulanıklaştırma ve artistik görsel efektler ekleme işlemlerini yapabileceğiniz kolay kullanılan fotoğraf düzenleme araçlarıyla, belgelerinizin ve sunularınızın görsel etkisini arttırabilirsiniz.

Ayrıca PowerPoint ile sununuzun mesajına hareket kazandırabilirsiniz. Herhangi bir performans sıkıntısı yaşamadan videoları doğrudan PowerPoint 2010‘un içinde düzenleyin; uzun klipleri kısa bölümlere ayırın veya sununuzun taşınabilir olması için dosya boyutunu küçültün.

Ardından renkleri ayarlayarak, yeni video efektleri ekleyerek ve yeni dinamik slayt geçişleri ve animasyonlarla birleştirerek görsel etkiyi ortaya çıkarabilirsiniz.

Word 2010‘da bulunan geliştirilmiş Gezinti Bölmesi ile başlıklara göre göz atabilir, aradıklarınızı tümleştirilmiş Bul araçları ile vurgulanmış olarak bulabilirsiniz.

PowerPoint 2010‘da bulunan Slayt Gösterisini Yayınla özelliği ile internet üzerinden uzaktan slayt gösterimini, uzaktan izleyicilerinizde herhangi bir PowerPoint uygulaması yüklü olmasına gerek kalmadan yapabilirsiniz.

 

::Office 2010’u kullanıyor musunuz?
yazarCem Şahin

Eline geçen her şeyi inceleme potansiyeline sahip olan yazar, bilgisayar donanımları ve yazılımlarının ardından otomobillere de el atmak üzere.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Exper ile Office Uygulamaları”

  1. muratgurcemal dedi ki:

    Haber Exper haberi mi yoksa office 2010 haberi mi ? merak ettim…

" Exper ile Office Uygulamaları konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Exper ile Office Uygulamaları ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Exper ile Office Uygulamaları ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "