Exper’in Yeni Genel Müdürü İbrahim İlerisoy


14 Ağustos 2012 Salı 11:35
Exper’in Yeni Genel Müdürü İbrahim İlerisoy

Türkiye‘nin bilgisayar ve teknoloji üreticilerinden Exper’in Genel Müdürlüğü’ne bilişim sektörünün deneyimli ismi İbrahim İlerisoy getirildi.

Türkiye başta olmak üzere bölge ülkelerde çalışmalarını sürdüren Exper, hedeflerine İbrahim İlerisoy ve güçlü yönetim ekibi ile ulaşmayı deneyecek.

Lisans eğitimini Boğaziçi Üniversitesi, yüksek lisans eğitimini ise Yeditepe Üniversitesi’nde tamamlayan İbrahim İlerisoy, profesyonel iş hayatına 1997 yılında bilişim sektöründe pazarlama ve ürün yöneticisi olarak başladı. Stratejik planlama, iş geliştirme, marka yönetimi, satış kanalları, doğrudan tedarik yönetimi gibi konularda uzman olan İbrahim İlerisoy, 2001 – 2005 yılları arasında Asus’un Ülke Müdürlüğü görevini yürüttü.

Bilgi teknolojileri çözümlerinin sadece büyük şehirlerde değil Anadolu’da da yaygınlık kazanması, Türk ürünlerinin bölge ülkelerde de yaygınlaşması üzerine önemli stratejiler geliştirip, başarılı çalışmalara imza atan İbrahim İlerisoy, 2005 yılında yönetici ortak olarak CREA markasının kuruluşunda bulundu. 2012 yılı başına kadar CREA’nın Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdürü olarak görev yapan İlerisoy, marka geliştirme, yenilikçi iş çözümleri, markanın yerel ve küresel ağ oluşumu, iş süreçlerini iyileştirme ve e-ticaret konularında da uzmanlığa sahip.

:: Exper’in tepesindeki değişim, firmaya ivme kazandırır mı?
yazarTolga Cem Küçükyılmaz

ShiftDelete.Net Genel Yayın Yönetmeni ve teknoloji uzmanı Tolga Cem Küçükyılmaz, 10 senedir en yeni teknolojileri ve ürünleri, sizlere aktarmaya devam ediyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Abone ol
Bildir
guest
9 Yorum
Dahili geri bildirimler
Tüm yorumlar
SDN Okuru
SDN Okuru
8 yıl önce

İşi zor, umarım başarılı olur.

SDN Okuru
SDN Okuru
8 yıl önce

üretici firma mı ?

SDN Okuru
SDN Okuru
8 yıl önce

ya arkadaş türk ürünü ***** iki tane ev için işşmeci üreten firma ***** da var ama pek tutmuyor üş***** akrtı desen zaten nvdia atiden başka ***** pek sayı***** onlarıda yine intel amd yapı***** nerede ü***** düzgün konuşalım.maliyet olarak uygunluk mesela

SDN Okuru
SDN Okuru
8 yıl önce

üretici değil toplamacı diyin şuna, ne üretmesi, exper sadece üzerine etiket vuruyor, ürünleri compal, ics, mitac gibi firmalardan aliyor.

SDN Okuru
SDN Okuru
8 yıl önce

montaj firmasi demek istediniz ewet montaj baslik degissin

SDN Okuru
SDN Okuru
8 yıl önce

sayın yerli marka düşmanları büyük dediginiz hangi firma tamamen herşeyi üreten. HP, Dell, Acer, Toshiba. Bu markaların içini açın kaçtene parca kendine ait. Ayrıca Acer ve HP ürünlerini kendisi bile üretmiyor Faxcon’a ürettiriyor. Ki buna apple da dahil edebiliriz. Burada önemli olan kendine ait bir tasarım ve kalitedir. Bütün firmalar işlemciyi intell den, ram i kingston, monitör(lg, samsung) gibi firmalardan tedarik ediyor. Bilmeyip de sallayanlara duyurulur.

SDN Okuru
SDN Okuru
7 yıl önce

exsperin yetkili servisinden ve cagri mrkezlerinizden memnun degilim bir sikayet mekaniizmasi dahi ***** tabletim 40 gun oldu bana tablet hakkinda donen yok geregini yapilacagindan hic kuskum yok saygilarimla

SDN Okuru
SDN Okuru
7 yıl önce

exsperin yetkili servisinden ve cagri mrkezlerinizden memnun degilim bir sikayet mekaniizmasi dahi ***** tabletim 40 gun oldu bana tablet hakkinda donen yok geregini yapilacagindan hic kuskum yok saygilarimla

SDN Okuru
SDN Okuru
6 yıl önce

benim exper tabletim var servise gönderdim bir ayi gecti ilgili kisi canakkale nt magzasi benim sorunum giderilmedi biktm artik geregini yapilmasini istiyorum..

" Exper’in Yeni Genel Müdürü İbrahim İlerisoy konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Exper’in Yeni Genel Müdürü İbrahim İlerisoy ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Exper’in Yeni Genel Müdürü İbrahim İlerisoy ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 Uygun fiyatlı realme Watch S kutusundan çıkıyor! Uygun fiyatlı realme Watch S kutusundan çıkıyor!
  2. 2 Tuzla Teknoloji Müzesi'nde tarihe tanıklık ettik Tuzla Teknoloji Müzesi'nde tarihe tanıklık ettik
  3. 3 SDN ofisi parayı ne yapıyor? SDN ofisi parayı ne yapıyor?
  4. 4 Dünyanın en büyük AirPods'u kutusundan çıkıyor! Dünyanın en büyük AirPods'u kutusundan çıkıyor!
  5. 5 Facebook hem kabul etti hem 'tehdit' etti Facebook hem kabul etti hem 'tehdit' etti
  6. 6 Arçelik 9 Serisi A65 A 955 A 4K Smart TV incelemesi Arçelik 9 Serisi A65 A 955 A 4K Smart TV incelemesi
  7. 7 300x zoom ile telefona yakından baktık! 300x zoom ile telefona yakından baktık!
  8. 8 A101’den 35 TL’ye yüz temizleme cihazı alıp denedik! A101’den 35 TL’ye yüz temizleme cihazı alıp denedik!
  9. 9 İçerik platformlarının aile üyeliklerini karşılaştırdık İçerik platformlarının aile üyeliklerini karşılaştırdık
  10. 10 MSI Optix MAG274QRF-QD monitör incelemesi MSI Optix MAG274QRF-QD monitör incelemesi