Okunma

F.E.A.R. Ek Paketleri Hata mıydı?


28 Aralık 2008 Pazar 14:35
F.E.A.R. Ek Paketleri Hata mıydı?

F.E.A.R. 2: Project Origin’in yapımcısı Monolith‘in yetkililerinden Dave Matthews, ilk oyun için yapılan ek paketlerin ve konsol uyarlamalarının bazı hayranlarda olumsuz etkiye sebep olduğunu iddia etti. Extraction Point ve Perseus Mandate‘in F.E.A.R.’ın itibarını zedelediğini; PS3 ile Xbox 360’a yapılan uyarlamaların ise Monolith’in orijinal eseri kadar başarılı olmadığını dile getiren Matthews, özellikle TimeGate tarafından yapılan iki ek paketin hikayeyi istemedikleri bir yöne doğru ilerlettiğini açıkladı.

İkinci Oyun Güvende

“F.E.A.R. tamamen Alma üzerine kuruluydu, F.E.A.R. 2 de öyle. Biz ilk halinde tasarladığımız hikayeye devam etmek istiyoruz.” diyen Matthews, ilk oyundakinin aksine, 2. oyunda konsol uyarlamalarının da en az PC sürümü kadar iyi olacağına söz verdi. F.E.A.R. 2: Project Origin 13 Şubat 2009‘da piyasaya sürülecek.

:: F.E.A.R. eklenti paketlerinden memnun kaldınız mı?

Bilgi İçin : Project Origin
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" F.E.A.R. Ek Paketleri Hata mıydı? konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere F.E.A.R. Ek Paketleri Hata mıydı? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda F.E.A.R. Ek Paketleri Hata mıydı? ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "