Okunma

F1 Tasarımlı Ekran kartı


07 Haziran 2009 Pazar 11:46
F1 Tasarımlı Ekran kartı

Formula serisi Asus ekran kartları yukarıdan bakıldığında tıpkı bir F1 yarış arabasına benziyor. Soğutma sistemi oldukça hoş görünümlü. Fakat EAH4890 Formula ve EAH4770 Formula olarak adlandırılan bu ekran kartları sadece görünümleri ile ilgi çekmiyor. Sıra dışı soğutma sistemi standart soğutma ile kıyasla %7 daha iyi bir hava akışı sağlıyor.

 

Bu yeni tasarımda, soğutma sistemi toz’a karşı daha dayanıklı.

 

Soğutma sisteminin üst yüzeyi Micro Surface Treatment adlı bir teknolojiye sahip. Bu teknoloji %7 oranında sahip olan hava akışı ile birleştiğinde, soğutma oranı %14 artıyor. Bu oldukça önemli bir özellik. Çünkü bu teknoloji sayesinde ekran kartlarının ömrü %25 uzuyor.

Benzer ürünlerle kıyasla %30 daha sessiz.

:: Bu soğutma teknolojisi ilginizi çekti mi ?
yazarSDN Yazarı

Akıllı telefon, tablet, taşınabilir bilgisayar, mobil uygulamalar, donanım incelemeleri ve haberleri; kısaca Türkiye'nin en iyi teknoloji sitesi!
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" F1 Tasarımlı Ekran kartı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere F1 Tasarımlı Ekran kartı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda F1 Tasarımlı Ekran kartı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "