Okunma

Fable 3’den İlk Görüntüler


12 Şubat 2010 Cuma 12:57
Fable 3’den İlk Görüntüler

Eğlenceli rol yapma oyunlarından Fable üçüncü kez dijital dünyaya dönecek. İkinci oyunu sadece Xbox 360’a çıkan oyunda masallarda aklınıza gelen tüm fantastik maceraları yaşayabiliyordunuz.

Bir süredir hakkında yapım dedikoduları dönen Fable 3 bugün yayınlanan ekran görüntüleriyle biraz daha ete kemiğe büründü. Yapımcı Lionhead firması bugün ekran görüntüleriyle birlikte, oyunları hakkında ilk bilgileri de açıkladı.

Büyünün yerini teknoloji alacak

Fable 3 ilk oyunun 50 yıl sonrasında geçecek. Geçen bunca zamanda Albion sanayi devrimi yaşamış ve oyuncuların tanıyamayacağı bir hale gelmiş.

Yapımda kontrol edeceğimiz karakter, Albion’ın kral ve kraliçesine darbe girişimi yapmaya çalışan, isyancıların lideri olacak. Lionhead, Fable 3’de oyuncuların moralini etkileyecek birçok önemli vermek zorunda kalacağımızı belirtti. Yapım 2010’un aralık ayında raflardaki yerini alacak.

:: Fable 3’ün geçirdiği bu değişimi beğendiniz mi?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Fable 3’den İlk Görüntüler konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Fable 3’den İlk Görüntüler ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Fable 3’den İlk Görüntüler ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "