Okunma

Fable Trilogy’nin Çıkış Tarihi Netleşti


20 Ocak 2014 Pazartesi 07:00
Fable Trilogy’nin Çıkış Tarihi Netleşti

Microsoft‘un konsol satışındaki en önemli kozlarından biri olan Fable serisinin üç oyununu da içerisinde barındıran Fable Trilogy isimli koleksiyon paketinin çıkış tarihi netlik kazandı.

İlk Fable oyunununun görsel kalitesi yükseltilerek tekrar elden geçirildiği Fable Trilogy‘de, Fable 2 ve Fable 3‘te herhangi bir iyileştirme yapılmadığının ısrarla altı çizildi.

Microsoft, Fable Trilogy‘nin çıkış tarihi 7 Şubat olarak belirledi. Hatırlanacağı üzere ilk oyunun görsel kalitesi yükseltilmiş versiyonu Fable Anniversary‘nin çıkış tarihi de daha önce 7 Şubat olarak lanse edilmişti.

Paketi almak isteyenler için dip not olarak şunuda belirtelim. Dileyenler 3 oyunun da içerisinde bulunduğu Fable Trilogy‘i satın alırken, dileyenler ise Fable Anniversary, Fable 2 ve Fable 3‘ü tek tekte satın alabilecekler.

:: Sizce Fable Trilogy beklenen satış rakamlarına ulaşabilir mi?
yazarOsman Tufan

Oyunculuk serüveni 1996 yılında 16 bitlik oyunlarla başlayan Osman, tam bir oyun tutkunu. Oyun dünyasını ve teknolojiyi yakından takip etmekte olan Osman, Xbox 360'a sahip fakat gözü PlayStation 4'te.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Fable Trilogy’nin Çıkış Tarihi Netleşti”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    gereksiz..

" Fable Trilogy’nin Çıkış Tarihi Netleşti konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Fable Trilogy’nin Çıkış Tarihi Netleşti ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Fable Trilogy’nin Çıkış Tarihi Netleşti ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "