Okunma

Facebook Albümlerini Tek Tıkla İndirin


02 Mart 2009 Pazartesi 05:34
Facebook Albümlerini Tek Tıkla İndirin

Firefox ve Facebook kullanıcıları için oldukça faydalı bir eklenti olan Facebook Photo Album Downloader(PAD), sosyal ağdaki fotoğraf albümlerinde yer alan Albümü Gör(View Album) linkine sağ tıklayıp “Download Album with FacePAD” seçeneğine basarak tüm albümü kolayca bilgisayara indirmeye yarıyor.

Açılan yeni bir Javascript penceresi ile indirme işlemini görüntüleyen FacePAD, indirilen fotoğrafları Firefox’un varsayılan indirme klasörüne kaydediyor.

:: FacePAD’i Firefox’a eklemek için tıklayın.

:: Eklentiyle ilgili görüşlerinizi forumda paylaşın.

Bilgi İçin : FacePAD
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Facebook Albümlerini Tek Tıkla İndirin konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Facebook Albümlerini Tek Tıkla İndirin ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Facebook Albümlerini Tek Tıkla İndirin ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "