Okunma

Facebook Business Manager Duyuruldu


29 Nisan 2014 Salı 08:00
Facebook Business Manager Duyuruldu

Facebook, yeni bir hizmeti daha kullanıcılarına duyurdu, ancak bu kez sunulan hizmet bireysel kullanıcıları değil profesyonel sahadaki yapıları ilgilendiriyor. Bu yönde geliştirilen ve İşletmeler ile ajansların Facebook sayfalarını, reklam hesaplarını ve ödeme yöntemlerini tek bir noktadan yönetmelerini sağlayan Facebook Business Manager duyuruldu.

Facebook Business Manager, işletme yöneticilerinin Facebook sayfalarını ve reklam hesaplarını aynı yerden yönetmelerini sağlayarak bu konuda kullanıcı dostu bir uygulamanın kapısını açıyor. Bu şekilde işletmeler, daha hızlı şekilde çalışabiliyor. Reklam hesapları ve sayfaların oluşturulması için harcanacak süre oldukça azaltılırken kontrol imkanı da geliştirilmiş oluyor.

 

Sayfalar ile hesaplara kimlerin erişiminin olduğu net bir şekilde görülebiliyor ve izinler kaldırılabiliyor ya da değiştirilebiliyor. Tüm bu özelliklerin tek bir noktadan gerçekleştirilebilmesi ise daha önce de belittiğimiz gibi Facebook Business Manager‘in dikkat çeken özelliği. İşletme çalışanları için de benzer kolaylıklar söz konusu.

:: Facebook Business Manager ilginizi çekti mi?

 
yazarFerhat Verdi

Gazetecilik mezunu; tüketici elektroniği ve fotoğraf odaklı çok sayıda dergide editörlük yaptı. Mobil işletim sistemlerine, müzik ve tasarıma yoğun ilgi duymaktadır.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Facebook Business Manager Duyuruldu konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Facebook Business Manager Duyuruldu ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Facebook Business Manager Duyuruldu ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "