Okunma

Facebook Çoluk Çocukla Doldu


16 Ocak 2009 Cuma 08:28
Facebook Çoluk Çocukla Doldu

Facebook için “tadı kaçtı, bebeler bastı” gibi sözler canınızı sıkıyorsa, acı gerçeklerle yüzleşmeye hazır olun. Zira temelde eski okul arkadaşlarını bulma amacıyla kurulan sosyal ağ sitesi, artık her gün gördüğü sıra arkadaşlarını ekleyen 17 yaş ve altı kullanıcılarla dolmuş durumda.

Şimdi Facebook’lu Olduk…

ABD’de 5.000 üzerinde katılımcıyla yapılan ankete göre, yetişkinlerin %35’i Facebook, MySpace ya da Bebo gibi sosyal sitelere katılım gösterirken, bu oran 17 yaş ve altı çocuklarda %65’e fırlıyor. Geçtiğimiz yıl ilk bölümü nisan-mayıs aylarında, ikinci bölümü de kasım-aralık aylarında yapılan anket, Facebook’un yeni MSN olma yolunda hızla ilerlediğini de gözler önüne seriyor.

:: Facebook’un amacından saptığını düşünüyor musunuz?

Bilgi İçin : Facebook
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

3 yorum - “Facebook Çoluk Çocukla Doldu”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    Bugünün gençleri: Yarının yetişkinleri…

  2. SDN Okuru dedi ki:

    walla bence 18 yaş sınırlaması yapmak lazım

  3. SDN Okuru dedi ki:

    Türkiyede Bilinmez İken Ne Güzeldi Facebook…

" Facebook Çoluk Çocukla Doldu konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Facebook Çoluk Çocukla Doldu ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Facebook Çoluk Çocukla Doldu ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "