Okunma

Facebook Evlilikleri Kurtaracak


20 Haziran 2014 Cuma 07:02
Facebook Evlilikleri Kurtaracak

Unutkanlık bazen taze ilişkilerin, bazen de uzun süreli evliliklerin katili olur. Eşini o gün hediyeyle bekleyen, en azından geçirilen yıllar için bir teşekkür bekleyen (genelde) kadınlar, eşlerinin yıldönümünü unutması sonucu büyük hayal kırıklıklarına uğrayabilir.

Bu büyük sosyal yaraya merhem olmak isteyen Facebook da konuyla ilgili önemli bir yenilik sundu. Bundan böyle Facebook kullanıcıları, yıldönümlerini asla unutmayacak. Facebook, artık profillerinde ilişkilerinin veya evliliklerinin başladığı tarihe yer verenlerin yıldönümünü kutlayacak.


Otomatik kolaj oluşturulacak

Facebook’a yıldönümünün olduğu gün giriş yapan kullanıcılar, ana sayfalarında bir kutlama mesajı görecek. Aynı zamanda en fazla 5 fotoğrafın yer aldığı ve çiftin etiketli olduğu bir fotoğraf koleksiyonunu sayfalarında paylaşma şansını yakalayacak.

:: Facebook’un bu yeni özelliği sizce faydalı olur mu?
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Facebook Evlilikleri Kurtaracak konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Facebook Evlilikleri Kurtaracak ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Facebook Evlilikleri Kurtaracak ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "