Facebook Gaming Beta çıktı!


14 Ekim 2018 Pazar 21:00
Facebook Gaming Beta çıktı!

Facebook  Gaming uygulaması, başlangıçta Filipinler’de kullanılmak üzere beta sürümüyle uygulama markette ki yerini aldı. Facebook Twitch ile bu uygulama sayesinde hummalı bir rekabet içerisine girecek. Facebook Gaming Beta çıktı!

Facebook oyuncular için bu uygulamayı geliştirdi ve Twitch benzeri bir platform oluşturmayı amaçladı. Bu platformda güncel oyun yayınları, paylaşımlar ve sadece oyunculara özel bir paylaşım ortamı olacak.

Facebook Gaming Beta uygulaması test ediliyor!

Şimdilik Facebook Gaming App olarak adlandırabileceğimiz bu uygulama, fb.gg ismiyle Google Play Store bünyesinde yer alıyor. Oyuncuların geri bildirimlerini almak maksadıyla teste tabi tutulan beta sürüm, birkaç ay içerisinde tüm kullanıcılara sunulacak.

facebook gaming

Oyuncuların yayın yapabilecekleri ve uygulamanın sizin tercihlerinize göre size oyuncu yayını önerebileceği, dev platform çok yakında herkese açık şekilde kullanılacak.

Uygulama Mobil indirme için ülkemizde açıldığında haberdar olmak istiyorsanız, buraya tıklayarak Facebook Oyunlar uygulaması için istekte bulunabilirsiniz.

Bu platform zaten masaüstü cihazlar için sunulmuş ve aktif olarak kullanılıyordu. Mobil ortam etkileşiminden faydalanmak ve trafiği arttırmak için mobil uygulama yapıldı.

Oyunculara hem izleme hem ve oyun oynama şansı verecek olan uygulama, Twitch için büyük bir rakip olacağa benziyor.
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Facebook Gaming Beta çıktı! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Facebook Gaming Beta çıktı! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Facebook Gaming Beta çıktı! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "