Okunma

Facebook Huzurevine Döndü


08 Temmuz 2009 Çarşamba 09:27
Facebook Huzurevine Döndü

Facebook’un reklamcılar için ABD genelinde hazırladığı istatistiklere göre 55 yaş ve üzeri kişilerin sayısı daha genç olanların sayısına oldukça yaklaşmış durumda. Sitede, bu yaş grubundaki insanların sayısı Ocak ayından bu yana 5 kat artarak 5.9 milyon‘a ulaştı. 17 yaş altında 7 milyon üyenin bulunduğu göz önünde bulundurulursa, bu oranın ne denli büyük olduğu daha iyi anlaşılabilir.

Buna ek olarak 35-54 yaş arası kullanıcıların Facebook’un en kalabalık grubunu oluşturduğunu da belirtmek gerek. Ocak ayından bu yana %190,2 arttış gösteren bu grupta 20 milyondan fazla üye bulunuyor. Buna karşın 18-24 yaş arasındaki üyelerin sayısının sadece %4,8 artması, sitenin yaş ortalamasının giderek yükseldiğinin bir diğer kanıtı.

:: Genç nüfusun Facebook’a olan ilgisi sizce giderek azalıyor mu?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Facebook Huzurevine Döndü”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    Süper bir başlık çok güldüm:)))

" Facebook Huzurevine Döndü konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Facebook Huzurevine Döndü ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Facebook Huzurevine Döndü ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "