Okunma

Facebook Kaç Para Eder?


02 Aralık 2010 Perşembe 08:00
Facebook Kaç Para Eder?

Dünyanın en popüler sosyal ağ sitesi haline gelen Facebook, dünyanın en değerli teknoloji şirketi olma yolunda da emin adımlarla ilerliyor. (Facebook İnsanları Gerginleştiriyor mu?)

SecondMarket adlı yatırım sitesinde geçtiğimiz gün el değiştiren Facebook hisselerine ödenen bedel, şirketin toplam değerinin rekor bir seviyeye ulaşmasını sağladı.

 

Mark Zuckerberg servetine servet katmaya devam ediyor

 

Hisseler El Değiştirince

1,9 milyon adet Facebook hissesine yaklaşık 40 milyon $ ödenen işlem sonucunda bir adet hissenin değeri 20,76 $’a ulaştı.

Toplamda yaklaşık 2,5 milyar adet Facebook hissesi bulunduğu düşünülünce şirketin değerinin 50 milyar $’a ulaştığı sonucuna ulaşıldı.

Facebook böylece Amazon‘un üçte ikisi, Google’ın da dörtte biri kadar değere ulaşmayı başarmış oldu.

 

:: Facebook günün birinde Amazon ve Google’ı yakalayabilir mi?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Facebook Kaç Para Eder? konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Facebook Kaç Para Eder? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Facebook Kaç Para Eder? ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "