Okunma

Messenger’a mesaj geri alma özelliği geliyor!


07 Nisan 2018 Cumartesi 23:00
Messenger’a mesaj geri alma özelliği geliyor!

Facebook Messenger mesaj geri alma özelliği ile gündeme gelmek istiyor! Artık herkesin bildiği üzere Facebook‘un adı artık veri gizliliği konusunda ciddi ihlallerle anılıyor.

Veri gizliliğine ek olarak içlerinde Mark Zuckerberg‘ün de bulunduğu bazı Facebook yöneticilerinin Messenger mesajlarının Facebook tarafından, geri döndürülemez şekilde silindiği de ortaya çıktı. İkinci skandalın ardından Facebook, aldığı kararla birlikte mesaj geri alma özelliğini herkesin kullanımına açacağını açıkladı.

Facebook Messenger mesaj geri alma işlemi nasıl yapılır?

Facebook Messenger

Facebook Messenger için Whatsapp‘a benzer oldukça kolay bir mesaj geri alma arayüzü planlıyor. Kullanıcıların tıpkı Whatsapp‘taki gibi mesajın üstüne basılı tutarak karşı taraftan da silebileceği bir model üzerinde çalışılıyor.

Bu şekilde kullanıcılar attığı mesajları karşı taraftan da silebilme yetkisine sahip olacak. Fakat bu özelliğin Whatsapp‘taki gibi belirli bir süre limitine sahip olup olmayacağı konusunda henüz bir bilgi yok.

:: Facebook Messenger’a mesaj geri alma özelliği gelmesini istiyor musunuz?
yazarMustafa Kemal Can

Bilgisayar mühendisliği okuyan Mustafa Kemal, çağımızın vazgeçilmezi haline gelen siber güvenliğe ilgi duyuyor. Kariyerini de bu yönde şekillendirmek isteyen Mustafa Kemal'in şimdiki durağı Shiftdelete.net.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

5 yorum - “Messenger’a mesaj geri alma özelliği geliyor!”

 1. Teknoloji Dostu dedi ki:

  Ewt

 2. Teknoloji Dostu dedi ki:

  EVET İSTİYORUZ

 3. Teknoloji Dostu dedi ki:

  Alperin yazdığım mesazimi geri istiyorum

 4. Teknoloji Dostu dedi ki:

  Numaram facebook a dağıtılmış nasi sılınır

 5. Emine ozden dedi ki:

  Hesabimi gerial

" Messenger’a mesaj geri alma özelliği geliyor! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Messenger’a mesaj geri alma özelliği geliyor! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Messenger’a mesaj geri alma özelliği geliyor! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "