Okunma

Facebook Stüdyo Ödülleri 2014’e Başvurular


05 Kasım 2013 Salı 07:42
Facebook Stüdyo Ödülleri 2014’e Başvurular

Facebook, 2014 yılı Facebook Stüdyo Ödülleri için başvuruların açıldığını duyurdu. Bu sene üçüncü kez düzenlenen Facebook Stüdyo Ödülleri’nde sosyal dev, Facebook üzerinde en iyi çalışan marka ve ajanslar ödüllendirecek.

Facebook Stüdyo Ödülleri sayesinde markalar uluslararası bir üne sahip olma fırsatını yakalarken, kampanyaları ile ilgili endüstrinin en iyilerinden geri bildirim alma şansını da elde edecek.

Facebook Stüdyo Ödülleri’nin sahipleri, dünyanın en büyük ve en saygın reklam ajanslarından gelen bir grup yaratıcı direktörün oluşturduğu Facebook’un Yaratıcı Konsey’i tarafından belirlenecek. Değerlendirme 2014’te Şubat ve Mart aylarında yapılacak ve kazananlar baharda New York’ta ödüllendirilecek.

2014 yılı başvuruları aşağıdaki alanlarda değerlendirilecek

Beceri ve Uygulama: Yüksek kaliteli görsellere, estetiğe ve metin yazarlığına odaklanılıp odaklanılmadığı, insanların deneyimlerinin Haber Kaynağı’nda gösterilip gösterilmediği, kampanyanın markanın kimliğine ve alıcısına uygun olup olmadığı.

Ölçek ve Hedefleme: Önem verilen herkese ulaşılıp ulaşılmadığı, hedef kitleye Haber Kaynağı ve mobil ortamda gösterim yapılıp yapılmadığı, kampanya mesajının daha geniş kitlelere ulaşımını artırmak için Facebook pazarlama ürünlerinin kullanılıp kullanılmadığı.

Kampanyadan Sağlanan Geri Dönüş: Kampanyada kullanılan metrikler ve kampanyanın beklenen geri dönüşü alıp almadığı.

Facebook Stüdyo Ödülleri’ne başvurular 31 Ocak 2014 tarihine kadar devam edecek. Konu ile ilgili daha detaylı bilgi almak için Facebook Stüdyo’nun resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

:: Facebook Stüdyo Ödülleri 2014 hakkında ne düşünüyorsunuz?

 
yazarFerhat Verdi

Gazetecilik mezunu; tüketici elektroniği ve fotoğraf odaklı çok sayıda dergide editörlük yaptı. Mobil işletim sistemlerine, müzik ve tasarıma yoğun ilgi duymaktadır.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Facebook Stüdyo Ödülleri 2014’e Başvurular”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    Bilgilendirme için teşekkürler

" Facebook Stüdyo Ödülleri 2014’e Başvurular konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Facebook Stüdyo Ödülleri 2014’e Başvurular ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Facebook Stüdyo Ödülleri 2014’e Başvurular ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "