Okunma

Facebook tanışma uygulaması iptal mi edildi?


04 Ağustos 2018 Cumartesi 23:00
Facebook tanışma uygulaması iptal mi edildi?

Facebook, Instagram hikayeler ile Snapchat‘in hisselerini çok ciddi manada düşürmeyi başarmıştı. Facebook, yine benzer amaçlı bir proje Facebook tanışma uygulaması projesiyle Tinder gibi uygulamaları sallamayı düşünüyor.

Uzun süredir konuşulan Facebook‘un tanışma uygulamasıyla ilgili olarak bir süredir herhangi bir yeni haber bulunmuyordu.

Facebook tanışma uygulaması nasıl olacak?

facebook tanışma uygulaması 2

Geçtiğimiz günlerde bir kullanıcının Facebook uygulamasının kodlarının içerisinde bulduğu ipuçları ile aktifleştirmeyi başardığı tanışma uygulamasının yeni görselleri sızdırıldı.

Facebook‘un tanışma uygulamasının ayrı bir uygulama olarak tanıtılıp tanıtılmayacağı konusunda net bir bilgi bulunmuyordu. Fakat son sızıntılar sonrasında yeni tanışma uygulamasına Facebook üzerinden erişileceği dolayısıyla ayrı bir uygulama olarak yayınlanmayacağı doğrulanmış oldu.

Ayrıca gelen sızıntılara göre bu uygulama tek gecelik ilişkilerden daha çok ciddi ilişkiler isteyen kullanıcılara hitap edecek gibi gözüküyor. Trans bireylere de destek sunan tanışma uygulaması, geniş bir kitleyi de meraklandıracak gibi gözüküyor.

Ayrıca kullanıcılar eğer isterlerse tanışma uygulaması kullandıklarını Facebook arkadaşlarından gizleyerek, bu durumdan onların haberdar olmamasını sağlayabilecek. Sızıntılarda uygulamanın herhangi bir ücretli noktasının olup olmadığı ile alakalı bir bilgi bulunmuyor.

Bir süredir Facebook‘un izin verdiği şirketler tarafından test edilen tanışma uygulaması, Tinder, Badoo gibi popüler tanışma uygulamaları karşısında güçlü bir rakip olacak gibi gözüküyor.
yazarMustafa Kemal Can

Bilgisayar mühendisliği okuyan Mustafa Kemal, çağımızın vazgeçilmezi haline gelen siber güvenliğe ilgi duyuyor. Kariyerini de bu yönde şekillendirmek isteyen Mustafa Kemal'in şimdiki durağı Shiftdelete.net.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2 yorum - “Facebook tanışma uygulaması iptal mi edildi?”

  1. Teknoloji Dostu dedi ki:

    Olsa iyi olurdu be

  2. murat dedi ki:

    yazının başlığı “Facebook tanışma uygulaması iptal mi edildi?” fakat iptal diye bir kelime yazıda geç***** in bu şekilde hite mi ihtiyacı var ?

" Facebook tanışma uygulaması iptal mi edildi? konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Facebook tanışma uygulaması iptal mi edildi? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Facebook tanışma uygulaması iptal mi edildi? ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "