Okunma

Facebook Timeline Kartvizitlerde


16 Mayıs 2012 Çarşamba 13:00
Facebook Timeline Kartvizitlerde

Facebook tarafından ilk duyurulduğunda birçok kişinin tepkisini çeken timeline tasarıma ve kapak fotoğrafına kullanıcılar nihayet alışıyor. Hatta timeline tasarımı hayatın farklı noktalarında da karşımıza çıkmaya başlıyor.

Moo adlı bir firma tarafından hazırlanan kartvizitler, kullanıcının kapak fotoğrafını ve timeline tasarımını cüzdanlarına taşıyor. Kapak fotoğraflı kartvizitler büyük bir ilgi görüyor.

  

Moo, isteyen şirketlere bu ilginç kartvizitlerin 50’lik paketini ücretsiz olarak gönderiyorlar. Sonraki her 50’lik kartvizit paketi ise 15 dolarlık bir fiyat etiketine sahip. Siz de timeline tasarımlı kartvizitlerden satın almak istiyorsanız Moo’nun internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

:: Bu kartvizitleri iş hayatınızda kullanmayı düşünür müydünüz?
yazarErdem Yaşar

Editörlüğe 2007 yılında başlayan Erdem, ilerleyen yıllarda odak noktasını mobil cihazlara ve sosyal medyaya çevirdi. İnternet olmadan yaşayamayanlardan.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2 yorum - “Facebook Timeline Kartvizitlerde”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    Twitter içinde yapsalar keşke.

  2. SDN Okuru dedi ki:

    1000 adet 25 tl türkiyede

" Facebook Timeline Kartvizitlerde konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Facebook Timeline Kartvizitlerde ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Facebook Timeline Kartvizitlerde ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "