Okunma

Facebook’un Fiyatı


25 Kasım 2007 Pazar 22:00
Facebook’un Fiyatı
Şimdi o kadar para eden bir internet projemiz olsa (henüz yok, yakında olabilir) para saymaktan gelen yorumlara bakamazdık. Bir kısmı satılıp da kendisine ek destek bulan firmalar konusunda basit bir kıyaslama aslında internetin nereye doğru gittiğini gösterir nitelikte. Yani, küçük hesaplamalarla büyük hesapları daha anlaşılır hâle getiriyoruz.


Yazan: Berkin Bozdoğan
SDN – http://shiftdelete.net
yazarVolkan Bilgin

14 yıldır profosyonel olarak bilişim sektöründe çalışan Volkan tam bir teknoloji meraklısı, sinema tutkunu, oyun bağımlısı. Bir çok teknolojinin çıkışına şahitlik eden Volkan ayrıca müzik, resim ve heykelle de uğraşıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2 yorum - “Facebook’un Fiyatı”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    Facebook’un 15 milyar dolar ettiğini kim söyledi? O sadece fiktif değeri. Hiç bir aklıevvel 15 milyar doları Facebook’a bağlamaz… Toptan almaya çalışırsanız, YouTube kadar para etmez bile…

  2. SDN Okuru dedi ki:

    Bir gün bu işinde sonu gelecek ben buna inanıyorum. Sonuçta herkes bir birlerini satın ***** bazen projeler ellerinde patlıyacak.

" Facebook’un Fiyatı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Facebook’un Fiyatı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Facebook’un Fiyatı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "