Okunma

Facebook, Yeni Oyunlar Arıyor


11 Mart 2010 Perşembe 12:55
Facebook, Yeni Oyunlar Arıyor

Facebook, her gün 32 milyon kullanıcısının FarmVille oyunu ile aktif olarak vakit geçirdiğini gördükten sonra oyun dünyasında bazı yenilikler yapmaya karar verdi.

Game Developers Conference‘da konuşan Facebook platform yöneticisi Gareth Davis, oyun yapımcılarından Facebook adına oyun yapmalarını teklif etti.

Facebook’a gelecek olan oyunun her türlü maliyeti ve popüler hale getirilmesi sosyal paylaşım devi tarafından üstlenilecek.

Mario tarzı platform oyunları isteyen Facebook yöneticisi, Facebook’a kayıtlı 400 milyon kullanıcının yüzde 75’inin zamanını Facebook üzerindeki oyunlarda geçirdiğini de sözlerine ekledi.

:: Facebook’ta ne tarzlar oyunlar görmek istersiniz?
yazarErdem Yener

Geçmiş yıllardan beri teknoloji dünyasıyla iç içe olan Erdem, yeni haberleri ve teknolojik gelişmeleri paylaşmaktan mutluluk duyuyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Facebook, Yeni Oyunlar Arıyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Facebook, Yeni Oyunlar Arıyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Facebook, Yeni Oyunlar Arıyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "