Okunma

Facebook’a İçeriden Müdahale Edin!


17 Eylül 2009 Perşembe 00:58
Facebook’a İçeriden Müdahale Edin!

Geçtiğimiz dönemde yeni hizmetlerini birbiri ardına sıralayan Facebook, bu servislere herkesten önce erişmek isteyen kullanıcılara bir güzellik yaparak Prototipler‘i duyurdu. “Facebook mühendisleri tarafından geliştirilen ürün deneyleri” olarak tanımlanan Prototipler, kullanıcılara yeni uygulama ve özellikleri “Facebook’un içine sızarak” deneme ve geliştiricilere doğrudan geri bildirimde bulunma imkanı tanıyor.

Uygulama Rehberi‘nde yer alan uygulamalardan Prototip işaretli olanlar süzerek, hemen testlere ve geri bildirimlere başlayıp, Facebook’ta hangi özelliklerin ve uygulamaların yer alacağına karar vermede etkin rol oynayabilirsiniz.

:: Facebook Prototipleri’ni kullanmayı düşünüyor musunuz?

Bilgi İçin : Facebook Blog
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Facebook’a İçeriden Müdahale Edin! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Facebook’a İçeriden Müdahale Edin! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Facebook’a İçeriden Müdahale Edin! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "