Okunma

Facebook’ta İsim Karmaşasına Son!


10 Haziran 2009 Çarşamba 09:21
Facebook’ta İsim Karmaşasına Son!

Facebook’u şu sıra ziyaret ettiyseniz, üç gün sonra, yani 13 Haziran‘da kendinize bir kullanıcı adı seçebileceğinizi belirten uyarıyı görmüşsünüzdür. Bundan böyle Facebook profil sayfanız, seçtiğiniz kullanıcı adına göre www.facebook.com/kullanıcıadı şeklinde erişime açık olacak.

Kullanıcı adı seçiminde ise “önce gelen alır” mantığı işleyecek. Eğer istediğiniz isim kullanılıyorsa, Facebook’un önerdiği isimlerden birini veya kendi istediğiniz diğer bir ismi seçebileceksiniz. Önlerden yer kapmak için, 13 Haziran‘a kadar gözünüz bu sayfadaki geri sayımda olsun.

:: Kullanıcı adınızı belirlediniz mi?

Bilgi İçin : Facebook Blog
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Facebook’ta İsim Karmaşasına Son! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Facebook’ta İsim Karmaşasına Son! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Facebook’ta İsim Karmaşasına Son! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "