Okunma

Facebook Değer Kaybetti


18 Aralık 2008 Perşembe 14:00
Facebook Değer Kaybetti

Geçtiğimiz yıl tüm internet devleri kendisine talipken piyasa değeri yaklaşık 15 milyar dolar olan sosyal arkadaşlık sitesi Facebook’un ihtişamlı günleri geride kalmış görünüyor. Microsoft‘un 240 milyon dolar yatırım yaparak çok küçük bir hissesini aldığı Facebook’un bugünlerde piyasa değeri 2 milyar dolara inmiş durumda. Şirket hisselerinin yaklaşık 5,50 dolardan satıldığını ve bu bedelin bazen 2,50 dolara kadar düşebildiğini belirten raporlar, Facebook’un taban fiyatı olarak ise 1,3 milyar doları gördüğünü açıklıyor. Yoksa tanık olduğumuz, hazin sonla bitecek bir başka internet hikayesi mi?

:: Facebook nerede hata yaptı?
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2 yorum - “Facebook Değer Kaybetti”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    microsoft kazığı yedi

  2. SDN Okuru dedi ki:

    inanılmaz bir düşüş :/

" Facebook Değer Kaybetti konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Facebook Değer Kaybetti ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Facebook Değer Kaybetti ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "