Okunma

Fallout’a Doyacağız!


25 Ekim 2008 Cumartesi 09:00
Fallout’a Doyacağız!

Henüz Fallout 3‘e kavuşamadan ilerisini düşünenlere müjde; Fallout çalışmaları hakkında konuşan Bethesda Softworks yetkilisi Todd Howard, iki oyun arasında üç yıllık bir boşluğun yerinde olacağını söyledi. Diğer bir deyişle, Fallout 4 2011 yılında gelebilir. 2. ve 3. oyunlar arasında geçen(ve bize bir ömür gibi gelen) 10 yıllık süreci ise biraz uzun bulan Howards, “Yine de nostalji denen bir olay var; bence insanların bir şeyleri özlemesi güzel.” yorumunu yaptı.

:: Ömür boyu oynasak doyabilir miyiz Fallout’a?

Bilgi İçin : Bethesda
Yazan : Erhan Kahraman
yazarVolkan Bilgin

14 yıldır profosyonel olarak bilişim sektöründe çalışan Volkan tam bir teknoloji meraklısı, sinema tutkunu, oyun bağımlısı. Bir çok teknolojinin çıkışına şahitlik eden Volkan ayrıca müzik, resim ve heykelle de uğraşıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Fallout’a Doyacağız!”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    Nostaljiden ne anlar Bethesda… Kendi oyun serisine bile sadık olamayan bir firma Bethesda. Arenacılara, Morrowindcilere sorun Oblivion ile hayal kırıklığına uğramışlar mı uğramamışlar mı… Ãœstüne bir de tam tersi RPG yapısına sahip, CRPGnin mihenk taşı franchise’ı alıp Oblivion with guns yapmak, budur işte Bethesda’nın nostaljiden veya seri devamından anladığı. Bunları okudukça keşke EA alsaymış Fallout’u diyor insan, aynısının üç senede bir değil de her sene çıkanını yaparlardı.

" Fallout’a Doyacağız! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Fallout’a Doyacağız! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Fallout’a Doyacağız! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "