Far Cry 5 duyuruldu!


16.05.2017 16:42:00
Far Cry 5 duyuruldu!

Ubisoft tarafından yapılan resmi açıklamayla birlikte, 2018 yılında piyasaya sürmeyi hazırlandığı oyunlar da belli oldu. Listenin bir hayli kalabalık olduğu göze çarparken, en önemliler ise The Crew 2, yeni Assassin’s Creed, South Park: Fractured But Whole ve haberimize konu olan Far Cry 5.

Far Cry 5 ne zaman gelecek?

Öncelikle listede yer alan Far Cry 5 dışında hiçbir oyun hakkında herhangi bir bilgi bulunmadığını da belirtelim. Far Cry 5‘in duyurusu Ubisoft’un resmi Twitter hesabı üzerinden yapıldı ve yalnızca oyunun logosu paylaşıldı. Bahsi geçen diğer yapımların da 2018 yılında piyasada olacağı bilgisi paylaşıldı.

Ayrıca yapımın 2018 yılının Nisan ayında piyasaya sürüleceği de belirtildi. Bunun dışında ise herhangi bir bilgi verilmezken, Far Cry 5 ile ilgili önemli detayların çok kısa bir süre içerisinde açıklanacağı söyleniyor.

Muhtemelen 11 Haziran tarihinde başlayacak olan E3 2017’de düzenlenecek olan Ubisoft etkinliğinde tanıtılacak olan yapım ile ilgili daha fazla bilgi elimize ulaştığı takdirde sizlere iletiyor olacağımızı belirtelim.

Son olarak da gelen dedikodularla birlikte Far Cry 5‘in Vahşi Batı temalı bir yapım olacağı iddialarının da internette dolaşmakta olduğunu hatırlatalım.

:: Far Cry 5’ten neler bekliyorsunuz?


 • yazarMurat Sağlam

  Medya ve İletişim bölümünde yüksek lisans yapmakta olan Murat; oyun, sinema ve teknoloji dünyasıyla yakından ilgilenmektedir.
  Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

  “Far Cry 5 duyuruldu!” üzerine 19 yorum

  1. SDN Okuru dedi ki:

   RDR-2 RDR-2 RDR-2 , Tamam arkadaş RDR 2 geliyor da Exclusive bir oyun ve on milyonlarca PC kullanıcısını zerre kadar ilgilendirmiyor , tabi ki güzel bir yapım takdir ediyorum oynamak da isterim fakat PC kullanıcısı ancak WT izler.

   FARCRY5 ise her ne kadar böyle büyük yapımların "zararı çıkarıp ufaktan kara geçiren" platform konsol olsa da sen çıkar PC de oynanır çerez gibi , sanki RDR-2 150 saat lik oyun olarak mı çıkacak ? Çoğu konsolcu belki 1 günde hikayeyi bitirip kenarı koyacak FAR CRY 5 i yine alır yine oynar yeterki şaşkın Ubisoft , "sadece çıkarmak için değil!" adam gibi bir oyun çıkarmak ve neredeyse sorunsuz bir oyun çıkararak herkesi mest etmek için biraz çaba göstersin , şu şu seriden yaşadığı zararı biraz olsun kapatsın da ne olursa olsun gözüyle bakarsa günün birinde sevenlerinden bile silleyi yer oturur kıçının üzerine.

  2. SDN Okuru dedi ki:

   far cry 4 ü coop oynadığım zamanlar geldi aklıma yeni oyunu umarım primal gibi olmaz

  3. SDN Okuru dedi ki:

   tum detaylar burada ayaklari cekiyorsun, icerik bombos

  4. SDN Okuru dedi ki:

   İğrenç bi oyuna hazır olun

  5. SDN Okuru dedi ki:

   dudak uçuklatacak kadar büyük sistem ve kötü hikaye üzgünüm ama
   ubisoft grafikler kadar oyunada önem versen keşke

  6. SDN Okuru dedi ki:

   Far cry primal harika bir oyundu. İnşallah o güzellikte bir şey gelir.

  7. SDN Okuru dedi ki:

   crytek çökmemişmiydi

  8. SDN Okuru dedi ki:

   ilk oyun bambaşkaydı hıc bırı yerını tutamaz ılkler özeldır

  9. SDN Okuru dedi ki:

   İlk iki oyunu hariç geri kalanları oynamış birisi olarak üçüncü oyunda aldığım zevki başka hiç biri vermedi. Şunu diyebilirim ki Heath Ledger'ın Joker'i sinema tarihinde neyse, Vaas'ta oyun tarihinde odur. Biliyorum ondan daha iyisini yapamayacaklarını ama yinede bekliyor insan. Vahşi batı da güzel fikir ama Red Dead Redemption 2 gibi bir oyunun çıktığı dönemdeyken onu kimse sallamaz.

  10. SDN Okuru dedi ki:

   Far cry me

  11. SDN Okuru dedi ki:

   Bu logoyu da paintte yapıp paylaşmışlar galiba. Yoksa böyle bir logosu yoktur umarım.. inşallah.. bari gerçekten bir logo paylaşsaydılar

  12. SDN Okuru dedi ki:

   bedava verseler şeyime sürmem….

  Yorum yazın

  Geri bildirim