Okunma

Masaüstünde Karmaşaya Son!


09 Ekim 2009 Cuma 11:06
Masaüstünde Karmaşaya Son!

Taze bir Windows kurulumundaki ıssız masaüstü, bilgisayarınızı kullandıkça yerini kalabalık ve karışık, çeşitli programların kısayolları ile dolu bir görsel eziyete bırakabilir. Siz de masaüstünde aradığınızı bulmakta zorlanmaya başladıysanız, Fences adlı ücretsiz yazılım sorununuzu çözecek.

Mevcut bir dizilimi seçerek ya da kendi diziliminizi oluşturarak masaüstü simgelerinizi kategorilere ayırmak, bu kategorileri renklendirmek ve yeni simgeleri otomatik olarak kategorilere atamak Fences ile mümkün.

Bu faydalı programı kullanmaya başladığınızda, tıpkı “cep telefonu yokken ne yapıyorduk?” geyiği gibi bir “Fences yokken nasıl baş ediyorduk bu masaüstüyle?” sorgulamasına girebilirsiniz.

:: Fences’i ücretsiz indirmek için tıklayın.

:: Siz masaüstünüzü nasıl düzenliyorsunuz?

Bilgi İçin : Fences
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2 yorum - “Masaüstünde Karmaşaya Son!”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    cok güzel bir program

  2. SDN Okuru dedi ki:

    looo virüs mü yapıyon laaa

" Masaüstünde Karmaşaya Son! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Masaüstünde Karmaşaya Son! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Masaüstünde Karmaşaya Son! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "