Okunma

Fermi’nin İçi Neden Boştu?


05 Ekim 2009 Pazartesi 14:15
Fermi’nin İçi Neden Boştu?

NVIDIA’nın, GPU Technology Conference’da Fermi’nin gerçeğini göstermemesi beraberinde birçok tartışma getirmişti. Bu tartışmalar üzerine NVIDIA yetkilileri bunun geliştirdikleri kartı rakiplerinden gizlemek istedikleri için yapıldığını belirtti.

Ayrıca kartın gerçeğinin gösterilmemesinin bir diğer sebebi daha var. Şu an için henüz ticari bir ürün şekline girmemiş kartın mevcut halinin her tarafından kablolar sarktığı, görüntüsünün sanki bir bilim kurgu filminden alınmış bir cihaz gibi olduğu sebebiyle gerçek kartın gösterilmediği belirtiliyor.

:: NVIDIA’nın sunduğu sebepleri nasıl buldunuz?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2 yorum - “Fermi’nin İçi Neden Boştu?”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    Koca bir yalan, palavra, elinde tuttuğu kartın işlemcisinin içinimi görecek rakipleri.

    Kablo mu sarkıyormuş 🙂 çıkaramamışlar mı kabloları?

  2. SDN Okuru dedi ki:

    yaw ne alaka rakipleridne gizlemekmiş sanki bi kar ay sonra adamalr yine göremyecek sen şuna adam akıllı yetiştiremedik desene…

" Fermi’nin İçi Neden Boştu? konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Fermi’nin İçi Neden Boştu? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Fermi’nin İçi Neden Boştu? ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "