Okunma

FIFA 10’un Şaşırtıcı Kapağı


24 Haziran 2009 Çarşamba 08:56
FIFA 10’un Şaşırtıcı Kapağı

EA Sports’un başarılı futbol oyunu serisi FIFA’nın 2010 yılı versiyonu yılın son çeyreğinde raflarda yer alacak. FIFA 10 adlı yapım ile ilgili araştırma yaparken, tesadüf eseri çok ilginç bir kapak tasarımıyla karşılaştık. Hem de bu tasarımı Vikipedi’de gördük!


Vikipedi’deki sayfanın görünümü, 24 Haziran 2009 tarihinde aynen bu şekilde

Herkesin dilediği gibi ekleyip düzenleyebildiği Wikipedia’larda, sayfalarda dilediğiniz oynamayı yapmanız mümkün. Muhtemelen espirili bir arkadaş, FIFA 10’un “Cover Art”ını, resimde gördüğünüz hale getirmiş. İhtiyar bir nine ve yanında, elinde kiraz tutan bir abinin resmedildiği görselin hemen altındaki bilgiler, fotoğrafla karşılaştırınca büyük zıtlık içeriyor. Öyle ki, resmin altında yapımcı EA Canada, yayıncı EA Sports yazdığı gibi, FIFA 10 ile ilgili çoklu oyuncu verileri ve hangi platformlarda boy göstereceği bilgileri de unutulmamış.


FIFA 10 için bu sıradışı tasarımı düşünen arkadaşı, espirisinden dolayı tebrik ediyoruz

2 Ekim 2009 tarihinde raflarda yer alacak olan FIFA 10 ile ilgili Vikipedi sayfasına ulaşmak istiyorsanız, şu adresi takip etmeniz yeterli: tr.wikipedia.org/wiki/FIFA_10

Güncelleme: Haber dikkat çekmiş olmalı ki, saat 17 itibariyle resimdeki kapak kaldırıldı.

:: FIFA 10 için hazırlanan Vikipedi sayfasını ve hoş sürprizi nasıl buldunuz?
yazarAykut Göker

Yazı yazmayı çok seven ve hayatının her döneminde bu tutkusunu sürdürecek olan Aykut, kelimelere olan borcunu ShiftDelete.Net'te ödüyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “FIFA 10’un Şaşırtıcı Kapağı”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    aman ne komık

" FIFA 10’un Şaşırtıcı Kapağı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere FIFA 10’un Şaşırtıcı Kapağı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda FIFA 10’un Şaşırtıcı Kapağı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "