Okunma

FIFA 15 PC İnceleme


29 Eylül 2014 Pazartesi 10:20
FIFA 15 PC İnceleme

Her sezon liglerin başlamasıyla birlikte futbolseverler ayrı bir heyecan daha yaşarlar. Belki de koca bir yaz sezonu boyunca tanıtım videolarını izledikleri, aylar öncesinden ön siparişini verdikleri oyunlarının çıkmasına çok az bir süre kalmıştır. Bu sezon her ne kadar PES oyuncuları bir süre daha bekleyecek olsa da EA Sports‘un geliştirdiği FIFA 15, geçtiğimiz günlerde oyunseveler ile buluştu.

:: PES 2015 video incelememizi izlemek için buraya tıklayınız…

Daha önce yayınlanan demo sürümünde olduğu gibi geçtiğimiz sezon Anfield’da oynanan ve İngiltere Premier Ligi‘nin şampiyonunu belirleyen Liverpool – Manchester City maçı ile başlayan FIFA 15 belki de şu ana kadar yapılmış en iyi futbol oyunu diyebiliriz. Yanlış hatırlamıyorsam FIFA 98 ile başlayan futbol oyunları maceram, PES 6‘ya kadar FIFA ağırlıklı bir şekilde devam etmişti.

Daha sonra Konami‘nin yaptığı atılım ile PES bir anda futbol oyuncularının büyük bir kısmının beğenisini kazandı ve üstünlüğü ele geçirdi. Ancak daha sonra 2010 yılında EA Sports, FIFA 11 ile yavaş yavaş değişimin sinyallerini verdi, bu değişim dalgası 2013 yılında kendini iyice hissettirdi ve FIFA 14 ile EA Sports dengeleri kendi lehine değiştirdi diyebiliriz. Tabii burada PES 2014′ün gerçeklikten uzak ilginç grafikleri ve PES 2013‘e göre çok daha kötü olan oynanış deneyiminin etkisi de büyük. FIFA 14’ü PES’den ayıran bir diğer nokta ise oyunun PS4 ve XBOX One için Ignite Engine ile hazırlanmış olmasıydı. PC oyunu yeterince başarılıyken, yeni nesil konsollarla oynadığınızda bambaşka çok daha başarılı bir oyun oynuyormuşsunuz hissi uyandırıyordu. Bu da PC oyuncularını oldukça kıskandırmıştı. EA Sports da PC oyuncularını daha fazla üzmedi ve FIFA 15‘in PC sürümünü de Ignite Engine ile hazırladı. 

İşte yeni oyun motoruyla hazırlanan FIFA 15 PC sürümünde yaptığımız bir maçı sizinle paylaşıyoruz. Oyunun mekaniklerine ve oynanışına buradan bakabilirsiniz.

 

14-10/01/hepsiburada-buton.jpg

Yepyeni Bir Oynanış Deneyimi

Ignite Engine oyunculara hissedilir şekilde çok daha gerçekçi bir oynanış deneyimi sunmakla kalmıyor, tribündeki taraftardan kenardaki kameramana, top toplayıcı çocuklardan saha kenarında ısınan oyunculara kadar her detayı adeta gerçek bir maç seviyesine getiriyor. Bunlardan bazılarını saymak gerekirse ilk etapta karşımıza duygusal zeka denilen kavram çıkıyor.

FIFA 15‘de oyuncular sadece gole sevinmekle kalmıyor, kolay bir şut kaçırdığında sinirinden deliye dönüyor, hakemi olumlu kararlarında tebrik ediyor, olumsuz kararlarında ısrarla tepki gösteriyor. Üstelik bu tepkiler hem futbolcunun moralini hem de takım arkadaşlarının ona karşı davranışlarını etkiliyor.Bu da ilk etapta farkedilmese bile gerçeğe çok daha yakın bir oyun deneyimi sunuyor.

Oyun içinde etki eden bir diğer önemli detay ise yenilenen kaleciler. Dünya Kupası’nda harikalar yaratan Tim Howard ile çalışan EA Sports ekibi FIFA 15 ile kalecileri kelimenin tam anlamıyla baştan yaratmış diyebiliriz. Kaleciler artık çok daha gerçekçi hareket ediyor. Yenilenen kaleci mekanikleri kalecilerin çok daha hızlı tepki vermesine olanak sağlıyor. Bu sayede bazen çok uçlarda performans gösterseler bile en azından eskisinde çok daha iyi olduklarını söyleyebiliriz. Burada oyunun demosunu oynayan okuyucularımız için ufak bir parantez açalım. FIFA 15’in tam sürümünde kaleciler oyunun demosunda olduğu gibi her topu sektirmiyor, oyunun tam sürümünde bunun önüne geçilmiş.

Bunların haricinde FIFA 15’in FIFA 14’e göre biraz daha hızlı bir oynanışa sahip olduğunu söyleyebiliriz, ayrıca eğer hızlı ve vücüdunu iyi kullanan bir oyuncuya sahipseniz çok çaba sarfetmeden çalım atıp kaleciyle karşı karşıya kalabiliyorsunuz. Yenilenen kaleciyle birlikte uzaktan atılan şutlar ile gol atmanın daha zor olduğu FIFA 15‘te eğer iyi kafa vuran bir oyuncuya sahipseniz orta-kafa ile gol bulmak biraz daha kolay diyebilirim ancak yine de doğru orta açmanız ve doğru yere koşu yapmanız gerekiyor.

Yenilenen Menüler ve Taktik Ekranı

FIFA 14‘te yer alan 4 sekmeli menü ekranı FIFA 15’te yerini 5 sekmeli menüye bırakırken, menüye yeni eklenen Match Day Live bile tek başına çok başarılı diyebiliriz. Bu sayfada, seçtiğiniz takıma ait haberleri, ligdeki puan durumunu, bir sonraki maçını ve gol krallığı durumu gibi birçok veriyi görebiliyor isterseniz takımınızın bir sonraki maçını FIFA 15 üzerinde oynayabiliyorsunuz. 

Maç öncesi taktik ekranını da baştan aşağıya yenileyen EA Sports, oyuncuları taktik hazırlamak konusunda çok daha özgür bırakıyor. Daha önceki oyunlarda daha komplike olan oyuncuların saha içindeki yerini değiştirme özelliği daha kolay hale getirilmiş, bir oyuncuyu değiştirmek istediğinizde size tavsiye oyuncular sunuyor böylece çok daha hızlı bir şekilde kadronuzu şekillendirebiliyorsunuz. Ayrıca takımın saha içindeki davranışlarını yönetmek de FIFA 15‘te çok daha kolay. 

Grafikler ve Atmosfer

FIFA 15‘i bilgisayarınızda oynayacaksınız grafik anlamında ufak gelişmelerin dışında çok da fazla bir değişiklik ile karşılaşmayacağınızı belirtelim. Yani futbolcu modellemeleri önceki nesile göre çok farklı gelmeyecek bu konuda yenilenen ışıklandırma ve kameralar ile daha gerçekçi bir görünüm hedeflenmiş. Bunun haricinde oyun esnasında zemininin zaman zaman bozulduğuna, futbolcuların çektiği şutların zeminin durumuna göre yön değiştirebildiğine, değişen hava şartlarının oyun alanına çok daha net etki ettiğine tanık olacaksınız.

Ayrıca saha kenarında ısınan oyuncular, oyunu görüntüleyen kameramanlar, tribündeki taraftarlar çok daha gerçekçi hareket ediyorlar ve bu da sizi oyunun atmosferine iyice çekiyor. Üstelik artan taraftar çeşitliliği ile birlikte tribünler tam bir tribün havasına bürünüyor. Örneğin bir Fenerbahçe – Galatasaray maçında ev sahibi taraftarın hazırladığı koreografi ya da gelen tezahürat sesleri sizi bir anda gerçek dünyadan alıp götürüyor ve tamamen maça odaklanıyorsunuz. 

Bu konu başlığını noktalamadan oyunda İngiltere Premier Ligi’nde yer alan 20 takımın da stadyumunun yer aldığını ve ne yazık ki ülkemizden herhangi bir stadyum yer almadığını belirtelim. Ancak EA Sports, Türkiye Süper Ligi‘nde maç yaptığınızda ev sahibi takımın stadına en uygun stadı otomatik olarak seçiyor. Bu sayede tamamen lisanslı bir stad olmasa bile gerçek stada en yakın stadda maçınızı yapabiiliyorsunuz.

FIFA Ultimate Team

FIFA serisini takip eden oyuncuların bir kısmını FIFA Ultimate Team ya da kısaca FUT hayranları oluşturuyor. Akıcı ve bağımlılık yapıcı olan bu oyun modunda kendi takımınızı oluşturup, turnuvadan turnuvaya koşuşturuyorsunuz. Bu oyun modunda da küçük ama etkili değişiklikler yapan EA Sports, Ultimate Team moduna birkaç yeni özellik eklemiş. Bunlardan en önemlileri konsept takımlar ve kiralık oyuncular.

Konsept takımlar sayesinde herhangi bir oyuncunun takımınıza nasıl katkı yapacağını görebilir, bu sayede en uygun takım kimyasını yakalama yolunda hamlelerinizi en doğru şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Kiralık oyuncular özelliği ise adından da anlaşılabileceği gibi Ultimate Team kadronuza kısa süreli oyuncu kiralayabilmenize olanak sağlıyor. Bu sayede takımınıza taze kan kiralayabilir ve kira süresi sonunda oyuncuyu takımınıza katabilirsiniz.

Diğer Detaylar

FIFA 15‘te şu ana kadar saydığımız detayların yanı sıra başka değişiklikler de bulunuyor tabii ki. Bunlardan kısaca bahsetmek gerekirse, geliştirilen saha içi ışıklandırma ve kameralar sayesinde oyuncular gerçeğe çok daha yakın görünüyor. Tabii bunda kale vuruşu, taç, serbest vuruş gibi durumlarda televizyon çekimine daha yakın olan geçiş animasyonlarının katkısı da büyük. Ayrıca hemen belirtelim FIFA 15‘te taç ya da kaleci vuruşu olduğunda önceki oyunlarda olduğu gibi topun alınmasını beklemek zorunda değilsiniz. Pas tuşuna basarak animasyonu geçebilir ve hızlıca taç kullanabilirsiniz.

Ayrıca oynanış konusunda da eklemeler yapılan FIFA 15 ile duran top kullanırken topu göndermek istediğiniz oyuncuyu sağ joystick tuşu ile seçebilir, o oyuncunun kontrolünü ele alıp doğru yerde topla buluşmasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca kaleci vuruşu kullanırken takımınızı ileri çıkması için yönlendirebileceğinizi ve FIFA World‘de olduğu gibi korner kullanırken değişik taktikler uygulayabileceğiniz belirtelim.

Sonuç

Özellikle son 2 yıldır PES‘i bırakıp tamamen FIFA‘ya geri dönmüş biri olarak söyleyebilirim ki FIFA 15, oyunseverleri tatmin edecek bir oyun olmuş. FIFA 14‘ü bozmadan Ignite Engine ile yeniden tasarlayan ve ufak ve kilit geliştirmeler yapan EA Sports, öncekinden de başarılı bir oyun çıkarmış. Tabii ki şu an sinir bozucu bazı sorunlar mevcut ancak bunlar da gelecek güncellemeler ile düzeltilecektir. Eğer FIFA serisinin fanatiğiyseniz ve FIFA 15‘e geçip geçmeme konusunda kararsız kaldıysanız daha fazla düşünmenize gerek yok. FIFA 15 kesinlikle beklentilerinizin üstünde çıkacak ve sizi tatmin edecektir. Ayrıca Sportoto Süper Lig’in oyuna apayrı bir keyif kattığını da belirtelim.

Fifa 15 Künye

Yayımcı: EA Sports

Oyun Motoru: Ignite Engine (PC, XBOX One, Playstation 4)

                      Impact Engine (Playstation 3, Xbox 360)

Çıkış Tarihi: 25/09/2014

Puan: 8.9/10

:: FIFA 15’i almayı düşünüyor musunuz?
yazarBerkay Tutal

İstanbul Teknik Üniversitesi'nde makina mühendisliği eğitimini sürdüren Berkay, teknolojinin hemen her alanını takip ederken, özellikle mobil ve giyilebilir cihazlarla beraber Apple'ın ürünlerine ayrı bir ilgi besliyor
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

48 yorum - “FIFA 15 PC İnceleme”

 1. SDN Okuru dedi ki:

  Rezalet bir fifa olmuş fifa 14 bundan çok daha iyi son yılların en kötü fifası olmuş ,santradan gol,defans yapamama, uzaktan atılan şutlarda kalecilerin bocalaması,kalecilerin tehlike olmadığı halde öne çıkmaları,kalecilerin bazen aşırı zor olmaları,oyuncuların çok çabuk ve saçma sapan düşmeleri,falso şutlar garanti gol ,bazı oyunculardan top almak işkence kaydığında bile saçma sapan kayıyorlar rakibe değse hemen kart veriliyor,kaleciyle bile rakip kaleye zorlanmadan gidip gol atılabiyor,aşırı derece oyuncu ve hakem takılmaları var,kaleciler yanından geçen topu bile tutmuyor çıkmasını istiyor ve topu oyuna geç sokuyor, adam atağa kalkıyor oyuncular birbirine ya da hakeme takılıyor düşüyorlar bu sayade gol oluyor, forma çokmade çoğu zaman arkadayken yapıyorlar ve rakibi kaçırıyorlar, son olarak fifa 14 alın 15'e hiç bulaşmayın PS4 için yorumlarım.

 2. SDN Okuru dedi ki:

  Tam anlamıyla rezalet başka birşey değil çıktığından beri günde en az iki maç atarım, denemediğim taktik kalmadı full defansta bile 7_8 gol atılabiyor full atakta defans yok

 3. SDN Okuru dedi ki:

  arkadaşlar fifa 15 de maçlardan önce çıkan eğitim antrenman her ne ise nasıl kapatılır? her maç önü çıkıyor

 4. SDN Okuru dedi ki:

  ben almak istiyorum fakat çok fiyat diyorlar ben ce bu hepsinden güzeli

 5. SDN Okuru dedi ki:

  Ben ps4 bile sirf fifa icin aldim.. 31 yasindaym duruma gore fifa ve pes oynardm son 4 senedir hep fifa oynadim.. ama su bir gercek fifa 15 cok bozmus , kesnlikle eskisi gibi keyf alamiorm .. fifa 11 den beri en kotusu.. oyun grafikten cok oynana bilirlille olcumeli.. fifa cok sasirtti

 6. SDN Okuru dedi ki:

  PS kafelerde PES oynanıyor diye PES iyi mi oluyor? O kafelere dolan insanların hepsi kültürsüz cahil bu işten anlamayan profili düşük ucuz insanlar derdim ama şaka şaka lan bir dur hemen gaza gelme 🙂 Ama öyle yani FIFA oynayan elite kesime yaklaşamıyorlar diye bir cümle kurmak isterken kafalar gitti deeel mi? 😀 Neyse ayıp olmayacaksa bu sene PES > FIFA 😉

 7. SDN Okuru dedi ki:

  arkadaşlar fifa 15 pc 2014 mac mini için uyumlu ***** varsa cevap yazsın lütfen???

 8. SDN Okuru dedi ki:

  Arkadaslas fifa15 demodaki gibi aynimidir ??? Yani skor board aynimi orjinal resmilimi demoda sanki ofjinal tv canli mac gbi izlemis gbiydi skor tabalesi aynimidor

 9. SDN Okuru dedi ki:

  Herşey grafik görsellik değil,sonuçta film izlemiyoruz oyun oynuyoruz,oynayış olarak çok sıkıntılı defansa gelen rakip tek hareketle seni geçiyor ve bi daha bırak yakalamayı yaklaşamıyorsun bile,top sürmeye yorum yapan arkadaşa söylüyorym şunu da top ayağında emanet duruyor hakimiyet çok kötü ayağından ne zaman çıkacak belli değil

 10. SDN Okuru dedi ki:

  ben fifa 15 çıkmadan demosunu oynadım görseller grafikler çok güzel ama çok basit goller atıyorsun çabuk sıkıyor , pes 15 demosunuda oynadım pes 09 çok benzetmişler çok sıkıcı ikiside bide pes laf atanlar ps oyun salonlarında hep pes oynuyor insanlar fifa oynuyanını görmedim daha.

 11. SDN Okuru dedi ki:

  orjınal oyun aldım ama çok kasıyor oyun acılmıcak duruma gelıyor özelliklerde yeterli pc de hıc bır sekılde verim alamadım ne yapsam ?? bılmıyorum yardımcı olurmusunuz

 12. SDN Okuru dedi ki:

  Arkadaşlar fifa 15 korsani ne zaman cikkacak

 13. oslun dedi ki:

  Çýkmadan 1 hafta önce almýþtým ama oyunu henüz yükleyip oynayabildim. Yaptýðým 5-6 maç sonucunda gözlemlerim þunlar:

  – Kamera açýsý daha geniþ tutulmuþ ki bence fena olmamýþ. FIFA 14’te custom olarak ayarladýðým kamera açýsýna çok yakýn olmuþ.
  – Oyun dýþý gerçeklik arttýrýlmýþ, gerçek maç atmosferi yakalanmaya çalýþýlmýþ. Bu yüzden low (düþük) ayarlarda bile yüksek grafik iþlemcisi gerekiyor. Medium (orta) ayar ise oyuna hiç eklenmemiþ. Ya yüksek ya da düþük grafik ayarlarýnda oynayacaksýnýz, baþka alternatif ***** />
  – Takým oyunu / ayaða pas olayý ön planda tutulmuþ ama biraz abartýlmýþ gibi. Hiç oynamayý bilmeyen biri bile oyunun akýþýyla ayaða pas oyunu oynuyormuþ gibi görü***** />
  – Oyuncu refleksleri daha gerçekçi olmuþ, bu yüzden çalým atmak/yemek daha kolaylaþmýþ.

  Genel olarak fena deðil ama oynanýþ olarak FIFA 14 kendini biraz daha fazla hissettiriyordu sanki. Her sene çýkýþýnda EA’in oyunu zorlaþtýrdýðýný ve parmaklarý fena yorduðunu söylerdim. Bu sene aksine daha ofansif ve bol gollü bir oyun oynayacaz gibi.

 14. SDN Okuru dedi ki:

  evet pc ortalığın .mına koymuş 😀

 15. SDN Okuru dedi ki:

  PES’in yanında FIFA 08’den beri süper. FIFA’nın yanında PES, FIFA 08’e kadar süper. İçler dışlar çarpımı yaparsak 2’sini toplasak bir PES 3-4-5-6 etmez şu an. Gerçekler acıdır, kabullenmek zor gelse de durum bu. Eyyorlanmam bu gadar.

 16. SDN Okuru dedi ki:

  Oynanışı güzele benziyor lakin yine de bir pc de ya da ps de oynamadan bir yorum yapmak yanlış olur. Ama fifa her geçen sene üstüne koyarak ilerliyor.

 17. SDN Okuru dedi ki:

  bebelerin 1 no lu tercihi. bebeler bazen pes i tercih etse de bu yanlislardan her zaman donerler.

 18. SDN Okuru dedi ki:

  animasyon grafik ses oyuncularin yüzleri atmosfer hersey süper olmuş fakat suan Oynanış genel olarak çok eleştiriliyor

  Özellikle defans yapmak cok zor ve defans oyuncularinon tepkisizligi gibi bazi buyuk buglar var santradan direk kaleye gitme bug u defansın tepkisizligi asiri pace odakli olmasi cok fazla difekfeb donme kolay calim oyunun eksikleri

  Suan özellikle prof oyuncular pek memnunum değil ve acele yama bekleniyor yabancı ve Türk forumlarda gördüğüm kadarıyla çoğu mav 7+ bitiyor 🙂

 19. SDN Okuru dedi ki:

  Torrente ne zaman düşer bilen varsa lütfen cevaplasın

 20. SDN Okuru dedi ki:

  fifa diyorum ama pes i de oynadım cidden çok iyi ve grafikler mükemmel olmuş pes bu sene çok ciddi geliyor açıkcası 10 üzerinde 8 veririm şahsen

 21. SDN Okuru dedi ki:

  Pc ultra grafikleri ile yeni nesil konsol grafikleri arasinda bir fark var mi?

 22. SDN Okuru dedi ki:

  ben oynanışı biraz ağır buldum ama izleyerek pek bişey anlaşlmaz oynayıp görücez

 23. SDN Okuru dedi ki:

  ARKADAŞLAR BU İLERLEMECELİ Bİ OYUN MU

 24. SDN Okuru dedi ki:

  Beyler nvidia denetim masasından oyunu optimize edin ekranla ilgili sorun oluyorsa duzelecektir. Burda fifayi kotuleyen arkadaşlar siz gidin pes’in saçmalıklarjna devam edin:-)

 25. SDN Okuru dedi ki:

  Fifa 15 tam bir hüsran oldu benim için. Gün geçtikçe iyileşeceğine daha da kötü yapıyorlar. Böyle salakça bir oynanış olamaz yaa. Oyun dışı iyileştirmeler var mesela sarıkartlık bir faul yapıldığında 5 dakika bile geçse pozisyon durunca kartı gösteriyor. Fakat adamların hareketleri oynama rahatlığı sıfır. Pes 13’e devam yapacak bişey yok.

 26. SDN Okuru dedi ki:

  Oynanış açısından fifa 2005 in üstüne tanımam, kaç yıl geçti aradan özler oldum.

 27. SDN Okuru dedi ki:

  cok gercekci olmus fenere belesten penaltilar 😀

 28. SDN Okuru dedi ki:

  torrente ne zaman düşer bir bilgisi olan var mı????

 29. SDN Okuru dedi ki:

  hayatında orijinal oyun almamış adam gibi oyun oynayamamış adamlar gelip burada fifa kötülüyor çok yazık… Öyle korsan alıp yama beklemekle olmuyor bu işler alıyorsun oyunu sorun varsa güncelleniyor düzeliyor ama pes 14 gibi rezillik olmuyor

 30. SDN Okuru dedi ki:

  PES 6’ya kadar süperdi sonrasında FIFA 08 ile uçuşa geçti. Açın bakın benim sözümün önemi yok her şey ortada zaten. Bu adam nasıl inceleme yazmış anlaşılacak gibi değil. Azıcık işinizi ciddiye alın.

 31. SDN Okuru dedi ki:

  Messi foto da diyarbakırlı gibi çıkmış hahahha :D:D

 32. SDN Okuru dedi ki:

  ARKADAŞLAR BUNUN KORSANI NEDEN ÇIKMADI HALA ???

 33. SDN Okuru dedi ki:

  Fifa ve pes kiyaslanamaz pesdeki oyuncularin top surmesi komedi bu bile pesin ne derece kotu oldugunu gosteriyor

 34. SDN Okuru dedi ki:

  Forever PES

 35. SDN Okuru dedi ki:

  Fifaya bi şans daha dedik, demoyu indirdik ancak net framework hatası sebebi ile oynayamadık (ekran kartı illa direktx 11 uyumlu olacakmış i5 işlemcili 6GB ramli 2BG ekran kartlı makina ile oynayamadık) çözebilmek için tüm gün uğraşmamıza öncesinde origin belası da cabası. Fifa 2014 ü satın alıp origin ile 2 saat boğuşup türkçe dil desteği sitesinde bile olmayan oyunu yüklemeye çalışırken paranla rezil olmak budur demiştik ama akıllanmamışız işte…..

 36. SDN Okuru dedi ki:

  Kucuklugumden beri -ki 92 dogumluyum- ea oyunlarini oynarim pese asla donus yapmadim ust duzey fifa oyuncusu olarak sunu soyleyeyim fifa 0 1 2 3 …14 15 16 17… ne cikarsa ciksin her zaman fifa bu isin ustasi ve lideridir her sene gelistiriyorlar gelinen nokta muazzam tavsiyem imkaniniz varsa konsol ve ozellikle next gende oynayin sezon ve ut size essiz anlar yasatir

 37. SDN Okuru dedi ki:

  Vatan ta oynadim geçen supee di pes13 ten sıkıldık artık

 38. Mai Nai dedi ki:

  Farklýlýklarý gözlemlemek için pcde deðil ps4te oynamak gerek. Ýzleyerek zaten birþey anlaþýlmaz.

 39. KatyPerry dedi ki:

  Grafikler þahane yalnýz oynanýþ beklediðimiz gibi gelmedi. Fifa 13 gibi oynanýþ olup bu grafikler olsa þahane olurdu

 40. Enisor dedi ki:

  Ýki üç ufak yenilikle oyun çýkarýyorlar bir fark yok ki

 41. SDN Okuru dedi ki:

  oyun gayet güzel, sadece hata videolari izleyenler laf etmesin.

 42. brainiac dedi ki:

  daha torrente dusmedý malesef

 43. mazruf dedi ki:

  Oyuna güncelleme þart. Grafik olarak tamam iyi güzel de oynanýþ kötü.

  Fifa 13 ve Fifa 14’ten sonra hayal kýrýklýðý yarattý bende.

 44. SDN Okuru dedi ki:

  Fifa 15 muhteşem olmuş ama optimizasyon sorunları var gibi

" FIFA 15 PC İnceleme konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere FIFA 15 PC İnceleme ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda FIFA 15 PC İnceleme ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "