Okunma

Firefox 3.5’e Yeni Beta Ne Zaman?


17 Nisan 2009 Cuma 08:22
Firefox 3.5’e Yeni Beta Ne Zaman?

Daha hızlı bir Javascript motoru, özel gezinti modu, daha hızlı sayfa görüntüleme ve sekme kullanımında önemli yenilikler içerecek olan Firefox 3.5 için yeni beta sürümün önümüzdeki hafta yayınlanması bekleniyor. Beta sürümlerle uğraşmak istemeyenler için ise Firefox 3.0.9, aynı zaman dilimi içerisinde kullanıcılara sunulacak. Ayrıca eğer isterseniz, Namoroka kod adlı yeni nesil Firefox 3.6’yı da Mozilla‘nın FTP ağından indirip deneyebilirsiniz.

:: Firefox’un test sürümlerini kullanıyor musunuz?

Bilgi İçin : Mozilla
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Firefox 3.5’e Yeni Beta Ne Zaman? konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Firefox 3.5’e Yeni Beta Ne Zaman? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Firefox 3.5’e Yeni Beta Ne Zaman? ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "