Okunma

Firefox 3.7’yi USB’den Deneyin


17 Ağustos 2009 Pazartesi 10:00
Firefox 3.7’yi USB’den Deneyin

Geçtiğimiz günlerde Mozilla’nın ön sürüm sayfasında ortaya çıkan Firefox 3.7a1pre sürümü denemek için can atıyorsunuz ama Firefox profilinize de zarar vermek istemiyorsunuz. Çözüm PortableAppZ tarafından yayınlanan bu portatif pakette.

Bir kurulum dosyası yerine, içeriği hangi klasöre çıkarması gerektiğini sorgulayan bir uygulama olan bu program ile dosyaları USB sürücünüze aktardıktan sonra tek yapmanız gereken, FirefoxPortable.exe dosyasını bulup çalıştırmak. Henüz Alpha sürüme bile ulaşmamış olan Firefox 3.7’yi bu şekilde kullanmak, sanıyoruz ki çok daha güvenli olacaktır.

:: Firefox 3.7a1pre sürümü indirmek için tıklayın.

:: Mevcut Firefox ile ön sürüm arasında ne farklar buldunuz?

Bilgi İçin : Mozilla
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Firefox 3.7’yi USB’den Deneyin konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Firefox 3.7’yi USB’den Deneyin ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Firefox 3.7’yi USB’den Deneyin ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "