Okunma

Firefox’a Kritik Güncelleme!


17 Temmuz 2009 Cuma 10:00
Firefox’a Kritik Güncelleme!

Mozilla, Firefox 3.5 ile birlikte ortaya çıkan Javascript açığını jet hızıyla onararak, Firefox 3.5.1 güncellemesini yayınladı. Aynı zamanda uzun süren geçici klasör taramaları nedeniyle yaşanan yavaş açılma problemini de çözen Firefox 3.5.1, ilginç bir şekilde henüz önceki gün uyumlu hale getirilen Google Gears ile tekrar zıt düşüyor. Özellikle kritik güvenlik açığını kapattığı için, Firefox 3.5.1’i bir an önce kurmanızda fayda var:

:: Mozilla Firefox 3.5.1 sürümü indirin.

:: Firefox’taki açıktan zarar gördünüz mü?

Bilgi İçin : Mozilla
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Firefox’a Kritik Güncelleme! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Firefox’a Kritik Güncelleme! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Firefox’a Kritik Güncelleme! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "