Okunma

Firefox Geçmişinde Rahat Bir Gezinti


09 Eylül 2009 Çarşamba 13:30
Firefox Geçmişinde Rahat Bir Gezinti

Windows kullanıcılarına özgü bir Firefox eklentisi olan History Tree, adından da anlaşılacağı üzere tarayıcı geçmişinizi bir ağaç diyagramıyla görüntülemenizi sağlıyor. Hem açık olan, hem de yeni kapatılan sekme ve pencereleri görüntüleyebilen eklenti, Geri tuşuyla erişemediğiniz sayfaları da kolaylıkla önünüze getiriyor.

Hangi sayfayı aradığınızı hatırlayamıyorsanız, önizleme görünümü ile sayfaları birebir görerek, daha kolay bulabilirsiniz. Üstelik History Tree’de bir de arama özelliği bulunuyor. Görüntülenen sayfaların renklerine göre o an açık olup olmadıklarını ve Geri tuşuyla erişip erişemeyeceğinizi de anlayabilirsiniz.

Her sayfanın en son hangi zamanda ziyaret edildiğini de gösteren deneysel Firefox eklentisi History Tree‘yi bu sayfadan indirebilirsiniz.

:: Firefox geçmişinizle nasıl baş ediyorsunuz?

Bilgi İçin : History Tree
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2 yorum - “Firefox Geçmişinde Rahat Bir Gezinti”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    İndirdim kurdum fakat nasıl kullanıldığı hakkınd ahiç bi bilgi bulamadım…

  2. SDN Okuru dedi ki:

    chrome da geçmiş çok güzel firefoxta hikaye

" Firefox Geçmişinde Rahat Bir Gezinti konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Firefox Geçmişinde Rahat Bir Gezinti ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Firefox Geçmişinde Rahat Bir Gezinti ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "