Okunma

Firefox’ta Photobucket Konforu


20 Aralık 2008 Cumartesi 16:30
Firefox’ta Photobucket Konforu

En fazla kullanılan fotoğraf yükleme servislerinden Photobucket için de bir Firefox eklentisi nihayet yayınlandı. Henüz deneysel aşamada olan Photobucket Upload, Firefox tarayıcınızın sağ tık menüsüne Upload to Photobucket seçeneğini ekleyerek tek tıkla hesabınıza fotoğraf veya resim yüklemenizi sağlıyor. İlk yükleme esnasında Photobucket’e giriş yapmanız gerekirken, sonrasında oturumunuz açık kaldığı sürece istediğiniz fotoğrafı kolayca online albümünüze ekleyebiliyorsunuz. Yükleme tamamlandıktan sonra ise görseli Photobucket’ta açabilir veya albüm düzenleyicinize geçiş yapabilirsiniz.

:: Photobucket Upload’ı Firefox’a eklemek için tıklayın. (Ücretsiz Mozilla hesabı gerekmektedir!)

:: Eklentiyle ilgili görüşlerinizi forumda paylaşın.

Bilgi İçin : Photobucket
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Firefox’ta Photobucket Konforu konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Firefox’ta Photobucket Konforu ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Firefox’ta Photobucket Konforu ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "