Okunma

Firefox’lu Modem Olur mu?


17 Şubat 2009 Salı 06:00
Firefox’lu Modem Olur mu?

Tam gaz devam eden Barselona‘daki Dünya Mobil Kongresi’nde, AT&T’ye USB modemler yapan Option adlı firmanın tanıttığı bir ürün özellikle dikkat çekti. uCan adlı bu USB modem platformu, aynı zamanda sürücüleri ve çeşitli uygulamaları da aynı USB çubukta barındırıyor.

U3 platformuyla benzer bir mantıkta çalışan uCan, PC’ye takıldığında hem internet erişimi sağlıyor, hem de açılan pencerede Mozilla Firefox, Thunderbird, Skype, Realplayer gibi önceden yüklenmiş uygulamaları çalıştırabiliyor.

Şimdilik Sadece AT&T’de

Belgelerinizi de içinde saklayabileceğiniz uCan modemler, ilk etapta sadece AT&T tarafından satılıp içeriği belirlenecek olsa da, haziran ayından önce piyasaya çıkacağı söylenen bu ürünün diğer operatörler tarafından da benimsenmesini merakla bekliyoruz.

:: Modeminize hangi uygulamaları yüklemek istersiniz?
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Firefox’lu Modem Olur mu? konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Firefox’lu Modem Olur mu? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Firefox’lu Modem Olur mu? ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "