Okunma

Firefox’u Photoshop’a Çevirin


25 Şubat 2009 Çarşamba 08:30
Firefox’u Photoshop’a Çevirin

Geçtiğimiz aylarda incelediğimiz Pixlr web tabanlı resim düzenleme uygulaması için şimdi bir de Firefox eklentisi yayınlandı. Fotoğraflara efekt ekleme, kesip biçme ve tekrar boyutlandırma gibi işlemleri yapabildiğiniz ücretsiz servisi Firefox’a eklenti olarak kurduğunuzda, gezdiğiniz her sitede yer alan fotoğrafları tek tıklamayla Pixlr‘a yükleyip düzenlemeye başlayabilirsiniz. Görsel düzenleyici otomatik olarak yeni bir sekme açıp, ilgili resmi yükleme işini hallediyor.

:: Pixlr’ı Firefox’a eklemek için tıklayın.

:: Bu işinize yaradı mı?

Bilgi İçin : Pixlr
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Firefox’u Photoshop’a Çevirin konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Firefox’u Photoshop’a Çevirin ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Firefox’u Photoshop’a Çevirin ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "