Okunma

Fitbit Charge 3 görüntüleri sızdırıldı!


05 Ağustos 2018 Pazar 17:30
Fitbit Charge 3 görüntüleri sızdırıldı!

IFA 2018’de tanıtılması beklenen Fitbit Charge 3 modelinin görüntüleri sızdırıldı. Fitbit Mart ayında Apple Watch rakibi akıllı fitness saati Fitbit Versa‘yı duyurmuştu. Önümüzdeki haftalarda ise firmanın yeni akıllı saatini ve diğer giyilebilir kıyafetlerini duyurması bekleniyor. Sızdırılan görsellerle birlikte yeni akıllı saatin tasarımı görüntülendi.

Fitbit Charge 3 diktörtgen tasarımıyla geliyor!

Fitbit Versa modelinde gördüğümüz kare tasarım yeni modelinde yerini dikdörtgen bir tasarım bırakmış. Görüntülerden de anlaşılacağı üzere Fitbit yeni saatinde yan düğmelere yer vermemiş. Kullanıcılarına çeşitli kayış seçeneği sunması beklenen Fitbit Charge 3‘ün kutu içeriğinden ise en az 2 farklı kayış çıkacağı tahmin ediliyor.

Sızıntılara göre Fitbit‘in yeni saati Berlin‘de düzenlenecek IFA2018 fuarında duyurulacak. Yeni modelin teknik özellikleri ve fiyatı ile ilgili bir bilgi ise henüz sızdırılmadı.
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Fitbit Charge 3 görüntüleri sızdırıldı!”

  1. Anonim dedi ki:

    “Önümüzdeki haftalarda ise firmanın yeni akıllı saatini ve diğer giyilebilir kıyafetlerini duyurması ***** giyilebilir kıyafet ahahahah. Editör Translete kullanmış galiba 😛

" Fitbit Charge 3 görüntüleri sızdırıldı! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Fitbit Charge 3 görüntüleri sızdırıldı! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Fitbit Charge 3 görüntüleri sızdırıldı! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "