Okunma

Flickr Donut Dağıtıyor


11 Nisan 2008 Cuma 21:00
Flickr Donut Dağıtıyor
Fotoğraf paylaşım sitesi Flickr’a eklenen video özelliği sonrası kullanıcılardan gelen yoğun tepkilere kendi diliyle cevap vermek isteyen site, bu amaçla açılan bir gruba katılan tüm üyelere Donut tatlısı ısmarlıyor.

We Demand Donuts adındaki grup üyelerine ücretsiz tatlı için önceki şart 20 bin grup üyesine ulaşmaktı. Ancak son gelişmeler ışığında anlaşılan yönetim uzlaşmacı bir tavır sergilemeye karar verdi ve bir gün belirledi: 16 Nisan. Bu günde San Fransisco sahil bölgesindeki Donut dükkanına gelen tüm Flickr üyeleri, birer adet bedava Donut yiyebilecek.

16 Nisan’da yolunuz San Fransisco’ya düşerse, gruba üye olup da vize işlemlerini halledemeyen SDN ekibi için de birer Donut yemeyi unutmayın!

Yazan: Erhan Kahraman
Bilgi İçin: We Demand Donuts
SDN – http://shiftdelete.net
yazarVolkan Bilgin

14 yıldır profosyonel olarak bilişim sektöründe çalışan Volkan tam bir teknoloji meraklısı, sinema tutkunu, oyun bağımlısı. Bir çok teknolojinin çıkışına şahitlik eden Volkan ayrıca müzik, resim ve heykelle de uğraşıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

3 yorum - “Flickr Donut Dağıtıyor”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    Asıl önemli soru SDN ekibi bedava Donut yiyebilmek için vize başvurusu mu yaptı? :)…

  2. SDN Okuru dedi ki:

    Herkes 1 donut yiyemiyor muydu? SDN ekibi için donut istemem ne kadar önemsenecek şüphe içerisindeyim :)…

  3. SDN Okuru dedi ki:

    Donut ne yaw?…

" Flickr Donut Dağıtıyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Flickr Donut Dağıtıyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Flickr Donut Dağıtıyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "