Okunma

Flickr Kendini Geliştiriyor


05 Ağustos 2009 Çarşamba 06:25
Flickr Kendini Geliştiriyor

Fotoğraf paylaşım siteleri arasında en popülerlerden biri olan, Yahoo‘nun sahibi olduğu Flickr, arama sonuçlarını yeniliyor. Haberi dün resmi blog‘undan duyuran Flickr’da yeni sonuçlar sayfası, daha kolay kullanıma sahip ve görsel olarak daha gelişmiş olacak. Bu değişiklik ile birlikte, kullanıcılar amaçlarına daha kolay bir şekilde ulaşabilecek.

 


Flickr’da ülkemizden de binlerce fotoğraf bulunuyor.

Bünyesinde milyonlarca fotoğraf bulunan sitede, bir arama yaptığımızda karşımıza çıkan sayfayı yenileyecek olan site, arama sonuçları sayfasında sonuçları farklı boyutlarda ve formatlarda görüntülememize izin verecek. Detaylı görünüm için de ayrı bir buton ekleyecek. Sağdaki kısımda arama sonuçlarına ait fotoğraflar, gruplar ve tag‘ler yer alacak.

:: Siz hangi fotoğraf paylaşım sitesini kullanıyorsunuz?
yazarAkhun Aktosun

"İstikbal Göklerdedir" sözünü benimseyen Akhun, bir yandan astronomi okuyup, bir yandan da bilişim dünyasında kendine sağlam bir kariyer yapmaya çalışıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Flickr Kendini Geliştiriyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Flickr Kendini Geliştiriyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Flickr Kendini Geliştiriyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "