Okunma

Flickr Masaüstüne İndi


01 Ekim 2009 Perşembe 14:25
Flickr Masaüstüne İndi

Adobe AIR ile hazırlanan Flickroom, Flickr hesabınız ile giriş yaptıktan sonra fotoğraf akışlarınızı, gruplarınızı, setlerinizi ve kişilerinizi masaüstünden denetlemenizi sağlyor.

Abonesi olduğunuz gruplarda gezinti yapmak, kişilerinizin yeni eklediği fotoğrafları görmek, kendi akışınızda dolaşmak, fotoğraflara yorumlarda bulunmak, yıldız vermek, notlar oluşturmak, bilgisayara kaydetmek ve dahası Flickroom sayesinde web tarayıcısına ihtiyaç olmadan mümkün.

:: Flickroom’u ücretsiz indirmek için tıklayın. Adobe AIR gereklidir!

:: Flickr servisini kullanıyor musunuz?

Bilgi İçin : Flickroom
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Flickr Masaüstüne İndi konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Flickr Masaüstüne İndi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Flickr Masaüstüne İndi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "