Okunma

Flickr Video Sınırını Kaldırdı


03 Mart 2009 Salı 08:00
Flickr Video Sınırını Kaldırdı

Yaklaşık bir yıl önce Flickr servisinde başlatılan video yükleme olanağı, sadece paralı aboneler tarafından yüklenen 90 saniyeye kadar uzunluktaki videoları kapsıyordu. Nihayet Flickr, video yükleme imkanını avam kamarasına da sunarak hem Pro hem de ücretsiz kullanıcıların kısa videolar yüklemesinin önünü açtı.

Kısıtlamalar Bitmiyor

Ücretsiz kullanıcılar ayda sadece iki video yükleyebiliyor ve bu videolar ancak standart çözünürlükte olabiliyor. Bunun diğer anlamı da, Flickr Pro kullanıcıları bundan böyle yüksek çözünürlüklü videolar yükleyebilecek.

Ancak işin ilginç yanı, YouTube, Vimeo, Blip.tv, Viddler, Dailymotion, Metacafe ve saymakla bitiremeyeceğimiz onlarca ücretsiz video servisi mevcutken, Flickr‘ın takındığı bu tavır. Açıkçası kimsenin ayda iki tane 90 saniyelik video için Flickr’a üye olacağını veya mevcut üyeliğini daha sadık şekilde sürdüreceğini sanmıyoruz.

:: Sizce Flickr neyine güveniyor?

Bilgi İçin : Flickr
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Flickr Video Sınırını Kaldırdı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Flickr Video Sınırını Kaldırdı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Flickr Video Sınırını Kaldırdı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "