Okunma

Flickr’ın Hakimi iPhone


22 Kasım 2011 Salı 14:32
Flickr’ın Hakimi iPhone

iPhone 4S’in pazara hızlı bir giriş yaptığı son aylarda Flickr’da da iPhone 4S patlaması yaşanıyor. Kullanıcıların ağırlıklı olarak tercih ettiği telefon markası olma yönünde hızla ilerleyen iPhone 4S, Apple’ın diğer telefonlarıyla yapılan paylaşımın düşmesine de yol açtı. 4S modeli kısa bir süre önce piyaaya sürülmesine rağmen şimdiden Flickr‘da en çok kullanılan ikinci cep telefonu olmayı başardı.

iPhone’n 3G modelinde zaten keskin bir düşüş vardı. Bu düşüş trendine iPhone 4 ve iPhone 3GS de katıldı. Ancak son iki modelde paylaşım düşüş hızı çok keskin değil.

Flickr‘da en çok paylaşım yapan cep telefonları içinde Apple‘ın iPhone ailesinden sonra ise HTC Evo 4G geliyor.

:: Flickr kullanıyor musunuz? 

 
yazarÖzgür Çetin

10 yılı aşkın süredir teknoloji ve internet sektörüne yazılarıyla katkıda bulunan Özgür Çetin, mobil cihazlara ve dijital fotoğraf dünyasına özel bir ilgi duymaktadır.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Flickr’ın Hakimi iPhone”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    android çi picasa kullanır. ne işi var zaten ki flicker ile.

" Flickr’ın Hakimi iPhone konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Flickr’ın Hakimi iPhone ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Flickr’ın Hakimi iPhone ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "