Okunma

Flipboard for Android Güncellendi


16 Mayıs 2012 Çarşamba 06:58
Flipboard for Android Güncellendi

Eğer iOS‘ta görüp de merakla Android‘e bekleyenlerdenseniz Samsung Galaxy S III ile birlikte hayata geçeceği belirtilen Flipboard for Android’i XDA Developers’taki arkadaşların rip’lediği (APK) uygulamayı da duymuş veya indirmiş olabilirsiniz.

Flipboard’u kullanmak için Galaxy S 3’ü beklemek yerine geliştirmeyi deneyen XDA geliştiricilerinin yayımladığı ilk Flipboard’un tonla hata içermesi onları frenlememiş. Eğer sorunlu APK’i denediyseniz sorunları da fark etmişsinizdir. Ciddi performans sorunları, çakılma ve gösterilen sayfaların düzgün render’lanmadığı aşikardı.

Ancak uygulama güncellenerek hepsi değişti. OTA ​​ile güncelleme 0.7.8 sürümünden 1.8.4 sürümüne güncellenerek sorunların çoğunu çözümledi.

Hız ve kararlılık sunan geliştirmenin yanı sıra, güncelleştirmeyle uygulamanın yeni verileri hangi zamanlamayla yapacağı da (saatlik, günlük, haftalık ya da hiç) belirlenebiliyor.

Eğer daha önce Flipboard’u denemediyseniz ve Android kullanıcısıysanız çeşitli yayınları şık bir şekilde önünüze getiren uygulamayı sağlam bir güncellemeyle buradan indirerek deneyebilirsiniz.

:: Flipboard hakkındaki yorumlarınızı burada paylaşabilirsiniz.

 
yazarCem Sünbül

TV'de çeşitli kanal/programlarda sunuculuk yapan Cem, SDNtv'nin de ilk sunucusudur. Daha çok tüketici elektroniği, mobil ve kurumsal teknolojilere dair haberlere ağırlık veren Cem, uzun yıllardır görsel ve basılı teknoloji medyasında yer alan bir isim.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Flipboard for Android Güncellendi konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Flipboard for Android Güncellendi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Flipboard for Android Güncellendi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "