Okunma

Müzik Klasörlerini Tek Tıkla Oynatın


05 Temmuz 2009 Pazar 20:40
Müzik Klasörlerini Tek Tıkla Oynatın

FolderPlay açık kaynak kodlu bir müzik çalar uygulaması. Hiçbir kapsamlı özelliği bulunmayan uygulamanın tek amacı, müzik arşivinizi başka bir uygulamaya ihtiyaç duymadan yönetebilmesi ve klasörleri tek tıklama ile dinlemenize olanak tanıması.


Folderplay durdurma, çalma gibi fonksiyonlar için kısayol tuşlarına sahip.

Dahili dosya yöneticisine sahip uygulama, mobil cihazınızın mevcut tüm hafıza bölümlerini görebiliyor ve içeriğine erişebiliyor. Waw, lpcm, flac, ape/mac, ac3, mp3 uzantılarını destekleyen uygulama mevcut çözücüler için Symbian’ı kullanıyor.

Symbian S60 3.sürüm cihazlarda sorunsuz çalışan uygulama S60 5.sürümde bazen sorun çıkarabiliyor. Daha fazla ayrıntı için uygulamanın en güncel sürümünü buradan indirebilir veya uygulamanın sayfasına buradan erişebilirsiniz.

:: Uygulama hakkındaki düşüncelerinizi forumda tartışıyoruz.
yazarAhmet Gözütok

Mobil cihazların dünyasında neler olup bittiğini yakından izlemekten öteye geçen Ahmet, en yeni mobil gelişmelerin nabzını adeta bu dünyanın damarlarında dolaşarak tutuyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Müzik Klasörlerini Tek Tıkla Oynatın konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Müzik Klasörlerini Tek Tıkla Oynatın ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Müzik Klasörlerini Tek Tıkla Oynatın ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "